Соціальні мережі: останні новини

5-02-2012, 09:03
Основні новини минулого тижня в першу чергу надходили з "фронту" соціальних мереж. Самою знаменною подією безумовно став переїзд "ВКонтакте" на новий домен vk.com. Головним мінусом зміни місця проживання стало те, що туди не забули прихопити з собою і рекламу. У результаті спостерігається масова відмова користувачів від російськомовної версії соцмережі, щоб позбутися від обридлих оголошень.

Соціальні мережі: останні новини


А ось що стосується уваги всього світу, то вона була прикута до іншої соціальної мережі. Facebook подав заявку на IPO, що може стати найбільшим розміщенням в історії світового інтернет-бізнесу. Планується, що таким чином вдасться залучити ще як мінімум 10 млрд. доларів, внаслідок чого загальна капіталізація компанії досягне позначки в 100 млрд. доларів.

Звістка про Facebook відразу ж підняла котирування цінних паперів Mail.Ru Group, російської компанії, яка володіє 2,38% акцій американської соцмережі. Також варто відзначити, що "ВКонтакте" згадана в заявці Facebook, як одна з основних конкурентів разом з Google+.

Кількість користувачів останньої вже становить понад 100 млн., серед яких 1,4 млн. жителі Росії, адже Google+ ще тільки 7 місяців.

Для порівняння: в Twitter, існуючий вже шість років, на сьогодні налічується 5 млн. російських користувачів.

comments powered by Disqus