Всі новини

Себастьян Льоб в шостий раз поспіль виграв ралі Мексики

Себастьян Льоб і його незмінний штурман Даніель Елена в шостий раз поспіль завоювали першість на ралі Мексики. Другим фінішував напарник Льоба по Citroen, фін Мікко Хірвоннен. А третє місце на подіумі зайняв Петтер Сольберг за кермом Ford Fiesta RS.

"Я просто щасливий! - розповів Льоб. - Кожен раз мені вдалося виграти в Мексиці, однак цього мені довелося неабияк потрудитися, щоб випередити Мікко. Крім того, ми зайняли два перших місця на фініші і це відмінний результат для команди".

Петтер Сольберг, крім очок за третє місце отримав ще три додаткові очки за перемогу на power stage. Для норвежця, який мав серйозні проблеми в перший день і був змушений пробиватися на подіум, це, безсумнівно, відмінний результат.

Ярі-Матті Латвала вдруге не зміг набрати жодного очка, а причиною сходження на цей раз став Євген Новіков. Євген розбив свою машину буквально перед носом у фіна, та Ярі-Матті, намагаючись уникнути зіткнення, вилетів з траси і перекинувся. Латвала зміг повернутися на трасу, проте машина отримала дуже сильні пошкодження, щоб продовжувати боротися за очки.

Новачки сезону, команди MINI та Volkswagen поступово набираю обороти - Арміндо Аруджо фінішував сьомим за кермом MINI, а Себастьян Ожьє на тестовій безнаддувній Skoda Fabia зміг зайняти восьме місце. Заводська команда MINI повернеться в чемпіонат на наступному етапі в Португалії, в той час, як Volkswagen активно збирає інформацію для повноцінної участі в чемпіонаті 2013 року.

Четвертий етап чемпіонату світу з ралі 2012 пройде з 29 березня по 1 квітня на гравійних дорогах Португалії.
Джерело: motorsport.com