Новини

21:46
ВСУ успешно испытали дистанционный БТР "Фантом" (видео)
21:06
Как обманули тысячи вкладчиков банка Авакова
20:56
Почему львовский мусор до сих пор возят по всей Украине
18:18
РФ: Как подростки самоутверждаются, избивая друг друга
18:05
Нидерланды "убивают" украинскую евроинтеграцию
18:01
Вирус заражает компьютеры, прячась в рекламных "гифках"
17:59
Создатель Secret запустил сайт для анонимных публикаций
17:53
Лавров обозвал журналиста Reuters "дебилом"
17:27
С головой и без тела: в Тихом океане найден необычный червь
14:03
Наезд на полицейских. Спецназ открыл огонь по автомобилю бандитов
13:59
Украина занимает последнее место в Европе по уровню зарплаты
13:16
В ЕС рассказали, как будет действовать "заморозка" безвиза для Украины
13:13
Невероятный бросок мяча в кольцо с высоты 177 метров
10:54
Жена пленного россиянина рассказала, как от мужа отказались «ДНР» и Россия
10:47
Президентство Трампа приведет к краху США
10:25
В Херсонской области пьяный солдат расстрелял караульных
10:16
Названы сроки полного утверждения ЕП безвиза для Украины
09:56
ЗАЗ увеличивает производство в 5 раз после простоя
09:35
Катастрофа приближается: Солнце уничтожит все живое на Земле
09:33
Сеть взорвали кадры нападения мигранта на немку
08:46
Марія Яремчук шокувала новим образом
08:28
В России во время открытия гипермаркета произошла массовая драка
08:27
Вера Брежнева всем рассказала о своей третьей беременности
08:25
Судьба Приватбанка решится до конца года — Гонтарева
08:15
"Я тебя научу любить Советскую власть": Учительница ученикам в Черкассах
08:02
СМИ написали о тайной свадьбе Меладзе и Джанабаевой
07:50
В Украине почти в 500 раз подорожают радиочастоты
07:48
Windows 10 адаптируют для управления "умным" домом
07:46
Российский пропагандист унизил экс-регионалов в прямом эфире
07:45
Наташа Королева засмущала Ивана Урганта своей пышной грудью
07:36
Потап и Настя Каменских собирались пожениться этим летом
07:28
Крым незаконно аннексирован Россией и принадлежит Украине - МИД Болгарии
07:26
LOBODA показала свою любимую позу
07:17
Новинский угрожает Луценко обнародованием компромата: "Чтобы весь мир знал, какой у нас Генпрокурор"
07:11
Ярмольник на латвийском радио: 90% россиян не объяснят, где находится Крым
21:24
Завораживающие кадры: арабский принц показал рассвет в ОАЭ
20:44
"Шахтер" - "Брага" 4:2: голы Кривцова и Тайсона
20:25
Рада отказалась конфисковать имущество Януковича
Більше новин

Интернет покоряет ролик, на котором Яценюк требует снижения тарифов и цен на газ

15

Интернет покоряет ролик, на котором Яценюк требует снижения тарифов и цен на газ
В интернете все большей популярности набирает старое видео на котором премьер-министр, а тогда просто народный депута, Арсений Яценюк требует снижения коммунальных тарифов и цен на газ, а также немедленного проведения ряда реформ.

"Если этого не произойдет, это означает, что цену на газ снизят, а все доходы с вашего кармана, в первую очередь, пойдут новым газовым магнатам из окружения президента Януковича", - говорил Яценюк в 2013 году во время программы Савика Шустера.

"Когда Азаров (премьер-министр Украины в 2013 году. — Ред.) заявляет, что МВФ требует от него поднять тарифы на газ, уменьшить зарплаты и заморозить пенсии, он, мягко говоря, говорит неправду. Пусть скажет правду, что каждый из вас должен получать газ украинской добычи. Население Украины потребляет 18 млн. кубических метров газа, а добывает Украина – 20. Украина – очень богатая страна – правительство, правда, дураки", - рассказывал тогда Яценюк-оппозиционер.

Однако за два года премьерства Яценюка тарифы не только не понизились, но и существенно выросли.

В частности теперь премьер говорит, что необходимость повышения цен на природный газ для населения является ответственностью всего политического класса.

"Я публично заявляю о том, что это ответственность всего политического класса, кому необходимо - получает субсидии, но тарифы должны быть рыночными", - сказал он.

Не так давно Яценюк анонсировал очередное повышение цен на газ для бытовых потребителей с 1 апреля.

При этом 1 марта цена на электроэнергию для украинцев выросла на 25%, а с 1 сентября возрастет еще на 30%.

Загрузка...


dima_1969 4 марта 2016 17:46
Да уж, он парень из резины еще тот!
путин сраный педик 4 марта 2016 17:52
еще тот жидок брехливый
dimadegtyar 4 марта 2016 17:53
Сеня попазиционер
olegluchiano 4 марта 2016 17:59
Двуличный анус...
disqus_eYlGKpcayx 4 марта 2016 18:00
Вот наглядный образец хамелеона у власти.Наконец-то он дождался своей очереди к государственной кормушки и, ворует, ворует.. уже теперь вместе со своими подельниками. И"это" есть глава правительства? Ясно, что какой поп, такой и приход.Гнать, гнать и еще раз гнать!
disqus_7YcfuVPude 4 марта 2016 18:03
До ноля ребята!! ДО НО ЛЯ !!! А сколько еще осталось до ноля выжать страну? Да лет 5 еще подоят.
disqus_lwjK5cnl5E 4 марта 2016 18:14
Сеня, сушите весла...
Makar_UA 4 марта 2016 18:27
Якщо так провести ретроспективу обіцянок всіх новітніх псевдополітиків, то кожен хто ходив голосувати, за них, має мати честь та пустити собі кулю в лоба. Бо цей, обіцянки не виконає, як і інший бізнес не продасть. А обирали їх ВИ!
disqus_efEYC6XgLq 5 марта 2016 08:27
Осиновый кол тебе в задницу, тварюка брехливая!!!
Кроликовод 5 марта 2016 10:21
Н-да...Ну и срань Господняя, страдающая манией величия! Все увеличивает - свою значимость и самомнение , тарифы, налоги.....А лоб у него такой, такое впечатление, что мозги изнутри выдавливают череп от избытка украинофобии, иначе его политику не назовешь!!!
кулявлоб 11 марта 2016 15:12
Вот ведь пид@р@с что кукарекал, кагда стремился во власть к бюджетной кормушке!
Сейчас совсем другая песня...
я наивный по молодости верил в "нормального политика" Яценюка.
А Оно продолжает крышевать "схемы" отмывания денег олигархами и такими же проходимцами как оно.
Как только народ избрал его во власть оно поменяло свои убеждения на противоположные - ну ни пид@р@с ли?
Makar_UA 11 марта 2016 15:25
Країна «У»

або

Моя Утопія

Двадцять п’ять років Україна нагадує комп'ютер, на котрому стоїть якась дуже архаїчна та глюкава система. Оператор цього комп'ютера (народ) періодично його перезавантажує (читаючи напис ERROR на екрані), але нічого путнього створити на ньому так і не може. Компанія, що створила цю систему давно ліквідована, тож на апргрейди надії немає. Не допомагають ні сторонні драйвери з Грузії, Литви чи США. Польські драйвери 20-літньої давності, однозначно, користі теж не принесуть. Двічі оператор (народ) робив апгрейд заліза. Останній раз, задля цього, спалив сотню дорогоцінних транзисторів. Та система вже ж не працює! Через це гріється блок живлення зі східної сторони, та чужі адміни зняли нижній вінчестер, на котрому були фотки з відпочинку на морі.

Щож робити? Адже незабаром ці адміни можуть розібрати увесь наш комп’ютер на запчастини (котрі досить непоганої якості), що успішно працюватимуть із їхніми системами.

Вихід один - змінити систему повністю!

Саме так я бачу ситуацію в країні. І мені боляче, бо життя минає а ми все очікуємо і очікуємо на покращення. В часи СРСР, ми теж чекали на еру комунізму. Але навіть той совковий соціалізм був в рази кращий за наш сучасний капіталізм(?), ні, нео-феодалізм! Так, можливо ми не могли багато про що говорити, зараз так - та хто ж слухає!, був дефіцит товарів - але кожен знав де купити, був соціальний захист населення - дитсадки, лікарні, санаторії. Кожен до пенсії міг отримати власне житло. Не було безробіття, навпаки - бракувало робочих рук.

Але сталося! Все, дороги назад немає. Тоді давайте рухатись вперед! Годі тупцювати на місці. Годі жити совковим мисленням, що Партія подає про тебе! Не подбає!!! Бо партії іменні. І служать вони не Вам а партійним лідерам. А їм на Вас начхати!!! Ви для них - біомаса, електоральний відстій, котрий при чергових перенавантаженнях системи дає їм ще більше влади та грошей. Перші депутати і мріяти не могли про такі відкати за голосування які отримують сьогоднішні! Вони жебраки в порівнянні з ними. Кравчук нажив хатинку на канарах, Кучма зробив зятя мільярдером, Ющенко три чартери добра в штати, Янукович пару вагонів зеленої готівки в Росію, Порошенко - головний олігарх, просто форбс не може поставити його на перше місце, бо він офіційно президент а не бізнесмен.

Люди! Пробудіться. Скиньте з себе рабські окови. Адже з часів Батия і до сьогодні Ви знаходитесь під чиїмось гнітом. Ще недавно вказівки, як нам жити, давали в Москві, тепер в Вашингтоні! Навіть не в Брюсселі! У ВАШИНГТОНІ! На другому кінці світу!

Невже Ви вірите, що Україна потрібна Європі? Та у них зараз своїх проблем вище голови! Євросоюз сам тріщить по швах, бо торбинка переповнена. Навіщо їм така величезна проблема як Україна?!

Невже ви вірите, що в верховній раді сидить цвіт нашої нації? Люди які будуть дбати про Вас?

Невже Ви думаєте, що на наступних виборах, Ви виберете таких, хто стане дбати про Вас?

Що є верховна рада? Це є бочка з квашеними огірками. Якщо Ви її спорожните навіть на 90% і вкинете туди свіжих огірків, то що станеться через тиждень? Вони стануть такими ж квашеними, тільки хрумкішими.

Україна може стати першою в світі країною, що ввійде в третє тисячоліття, як передова країна, що ставши на граблі двічі, навчилась робити висновки і йти правильним шляхом. У нас є все що потрібно для успіху – в нашій землі є вся таблиця Мєндєлєєва, газ, нафта, чорноземи, прекрасні роботящі люди, ми будуємо найкращі ракети, хороші літаки та ефективну зброю, у нас безліч винахідників – самородків та ще потужний науковий потенціал. Єдине чого нам бракує – це впевненості в собі, у власних силах, у власній мудрості. Зараз я Вам поясню про свій план зміни нашої операційної системи, в якій ми живемо, і мене відразу почнуть тролити провладні боти, що Ви з цим не справитесь, що це може робити тільки «еліта». Що Ви профани і Вам не дано керувати власною країною. Що лише Яценюки, Порошенки, Луценки та інші «ки» приведуть Вас до процвітання. Та повірте мені на слово – Ви справитесь! Бо все що Вам для цього потрібно, це ЛЮБИТИ Україну серцем і душею! Не той щирий українець, хто ходить в вишиванці та, треба чи не треба, співає гімн, а той, хто готовий служити своїй країні та її народу! Служити! Бо влада, це не президентська булава, кортежі, великі кабінети, та зверхнє ставлення до свого народу, а служіння! Лідер – це слуга! Він має дбати в першу чергу про свій народ, про велич своєї країни. Щоби інші захоплювалися нашими успіхами та брали нас за приклад.

Отже. Що я пропоную. Я пропоную повну і беззаперечну зміну виборчого законодавства. Досить нам ходити кругами і постійно перезавантажувати владу, кабміни, парламенти. Дозволити тасувати карти шахраям – ходити голим та батрачити довічно.

Стаття 5 Конституції говорить:

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами.

Ніхто не може узурпувати державну владу.

Почитайте та подумайте, де тут Ваше місце. Кого з Вас запитали, чи погоджуєтесь Ви на зміни в конституції?!

Стаття 8.

В Україні визнається і діє принцип верховенства права.

Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.

Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.

Стаття 76.

Конституційний склад Верховної Ради України - чотириста п’ятдесят народних депутатів України, які обираються на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування строком на п’ять років.

Народним депутатом України може бути обрано громадянина України, який на день виборів досяг двадцяти одного року, має право голосу і проживає в Україні протягом останніх п’яти років.

Як бачимо, конституція дає кожному право бути обраним на службу своїй країні. Але далі, це право у Вас забирають. Бо, бо щоби стати кандидатом Вам потрібно вступити в партію (а якщо ви не бажаєте і Вам жодна не підходить?), внести грошову заставу (а якщо у Вас немає, то що, брати в когось і бути корупціонером вже на старті?). Систему збудовано таким чином, щоби туди не допустити чесних та порядних людей. Тільки злодії, що мають достатньо коштів для створення іменної партії. Злодії, що можуть купити собі місце списку у партії. Злодії, що як мажоритарники, можуть купити собі голоси. Бо поки є попит на голоси, завжди будуть охочі свій голос продати. Це можна зробити за гроші, а можна і за популістські обіцянки.

Ми ж можемо, один раз і назавжди закрити дорогу нечесним людям у політику. Для цього достатньо – просто бути чесною людиною, бути Українцем та любити свою країну. Вважаймо що це Ви, шановний читач. Ви хочете бути справжнім Громадянином, а не просто мешканцем України. Вам потрібно прийняти для себе рішення, що Ви готові віддати свій голос за одного з «ПРЕТЕНДЕНТІВ» на держслужбовця. Але тільки за «ПРЕТЕНДЕНТА» що буде кандидатом у Вашому окрузі.

Хто такий «ПРЕТЕНДЕНТ»?

Ним можете бути і Ви, якщо забажаєте та відповідатимете ряду вимог, як то:

1. Вік: від 21 до 55

2. Освіта

3. Психічний та загальний стан здоров'я

4. Несудимість

5. Декларація про доходи та видатки його, його сім'ї та родичів.

6. Пройти процедуру люстрації

7. Готовність служити Народу України протягом 5 років на повному державному забезпеченні (проживання в гуртожитку верховної ради, харчування в столовій верховної ради, медична страховка, безкоштовний проїзд в громадському транспорті, забезпечення службовим одягом, канцелярією та транспортом для виконання своїх функціональних обов'язків, заробітня платня як у солдатів срочників)

Якщо Ви готові, то подаєте свою кандидатуру у наш список «ПРЕТЕНДЕНТІВ». Спеціальна комісія перевіряє інформацію по кожному «ПРЕТЕНДЕНТУ». Ті, що не пройшли перевірку зі списку вилучаються. Усі списки будуть у відкритому доступі. Кожен може ознайомитись і поділитись інформацією з комісією. Коли кінцевий список претендентів буде сформовано, кожному присвоюється ідентифікаційний номер. Після чого, коли буде оголошено про старт виборчої кампанії комп’ютер методом випадкового вибору чисел обере з числа всіх претендентів 450 «КАНДИДАТІВ». Вони будуть розділені у потрібних пропорціях по регіонах, і Вам просто потрібно піти й проголосувати за того «КАНДИДАТА» що припав на Ваш округ. Таким чином, ми отримуємо 450 достойних представників народу у Парламенті, готових служити свої країні, та унеможливлюємо любі прояви корупції. На першому ж засіданні наші дійсно НАРОДНІ ДЕПУТАТИ приймають потрібні зміни в законах чи конституції, за нашими рішення які ми їм дамо для реалізації.

Якщо Ви готові для реалізації цього плану побудови нового суспільства, радо запрошую Вас до обговорення цього плану, висунення своїх пропозицій на спеціально створеній сторінці у Facebook:

https://www.facebook.com/kraina3000
valdpvaldp 12 марта 2016 12:01
кролики-это не только ценный мех, но отличное сырьё для биогаза
disqus_Yzkr8kpmUZ 14 марта 2016 09:08
много, красиво, местами толково. Но все это УТОПИЯ - страна придуманная сэром Томасом Морром и описанная им в
одноименной книге. В этой воображаемой стране не существовало сословного
деления, и все жили счастливо и безбедно.
Makar_UA 14 марта 2016 09:58
Можливо і утопія, але що, на Вашу думку потрібно сидіти, спостерігати і писати гнівні пости в коментах?
Якщо Ви тонете, то хіба Ви складаєте руки і тільки молитесь до Творя - Спаси мене, грішного, чи намагаєтесь пливти і молитесь - Господи, дай мені сили пропливсти ще трішки, і ще трішки!?
Під лежачий камінь вода не тече! Починати зміни потрібно з себе! Як сказав професор Преображенський (із відомого твору): Разруха не в клозетах, а в головах!