Новини

22:16
Российский телеканал: Земля плоская, а NASA всех обманывает
21:53
На полное восстановление сети дорог нужно минимум 10 лет - глава Укравтодора
21:27
Украина предлагает Канаде вместе построить завод боеприпасов
21:24
Евросоюзу нужны войска быстрого реагирования и единый оборонный бюджет, – Макрон
21:21
На свадьбе Мики Ньютон и владельца модельного агентства в США споет Бон Джови
21:12
Украину превращают в позорище Европы, – известный поэт
21:00
Поклонская рассказала о своем "разговоре" с Николаем II
20:56
Кличко: У столичному Гідропарку збудують "Діснейленд"
20:51
Обман года: Почему власть хочет забрать субсидии?
20:48
Около 90% рынка такси в Украине находится вне правового поля - Укртрансбезопасность
19:36
Полуголый Ющенко под Киевом устроил фотосессию с молодежью
19:10
Бензин и дизтопливо снова подорожали
19:09
«Ощадбанк» должен показать счета беглого Януковича
19:07
В Раде назвали размер минимальной пенсии после реформы
18:59
Жена Виталия Кличко отправилась на гастроли по Германии
18:57
"ДНР" берет курс на Европу: знаковое фото из Донецка насмешило сеть
18:46
Семь стран раскритиковали новый закон "Об образовании"
18:38
Австралиец назвал легкое упражнение, равноценное 30 минутам в спортзале
18:08
Так вот в чем дело: странному поведению Поклонской нашли объяснение
18:07
Украина нелегально поставляет оружие в Африку и на Ближний Восток - OCCRP
18:05
Роскошь — не порок: сколько стоят служебные машины чиновников
18:04
В Украине впервые официально продали квартиру за криптовалюту
18:02
Львівську рибу, яка вклала у лікарняні ліжка 63 особи, готували в гаражі
17:54
Савченко попала в ДТП
17:40
Выходящий из лимузина дагестанский жених упал на невесту
17:11
Премьер прокомментировал "бюджетный" курс доллара выше 30 гривен
17:09
Чтобы сохранить здоровье всем людям надо больше спать
17:00
Работа в Польше: риски и рекордные зарплаты
16:58
Нардеп рассказал о неприятном сюрпризе от «Укрпочты»
14:20
В сети высмеяли заявление сепаратиста Клинчаева о "спасении Донбасса" Россией
14:00
Рабинович: Наша победа – Гонтарева на работу не выйдет, Рожкову не назначат руководить НБУ, вкладчики получат три миллиарда!
13:47
Минздрав рассказал, что должен делать семейный врач бесплатно
13:44
Джон Маккейн озвучил свое последнее желание
13:14
Пальцы, как у человека. Найден необычный кот
13:10
Венгрия будет блокировать любое дальнейшее сближение Украины и ЕС – официальное заявление
13:04
Российский телеканал мерзко поиздевался над Лукашенко
13:00
Победительница "Х-фактора" Аида Николайчук показала стройное тело
12:22
Жуткий поворот: в деле убийства главы "Киевоблэнерго" появились новые данные
Більше новин

Дагестанец, с улыбкой на лице, открыл стрельбу из автомата в центре Москвы

41

Дагестанец, с улыбкой на лице, открыл стрельбу из автомата в центре Москвы
Неизвестный мужчина достал из багажника внедорожника автомат и произвел несколько выстрелов в небо.

Расстрел должника из автомата под Одессой: видео

В Москве полиция задержала мужчину, который устроил стрельбу в центре города.

Официальный представитель МВД России Ирина Волк рассказала, что правонарушителем оказался 28-летний уроженец Махачкалы.

Ранее в Сети было опуликовано видео, на котором неизвестный мужчина достал из багажника внедорожника автомат и произвел несколько выстрелов в небо. До этого звучали фразы: "Центр города", "Москва", "Давай в воздух", "Салам алейкум". После выстрелов были слышны крики прохожих.


Загрузка...

Guest 6 января 2017 18:35
Ну чё тут скажешь. Абреки лишний раз продемонстрировали, кто в убогом "рузком мире" хозяин.
Guest 6 января 2017 19:03
если б на мацкве были русские, то стреляли б по русским!
Guest 7 января 2017 06:45
Был летом в мАцкве. Одни нерусские ходят толпами. Сначала удивился, что они в таком количестве тут делают? А потом понял, это же омонголенная мокша, здесь и улицы "исторические" и "древние" Ордынка, Таганка, Арбат ... неславянские. Они, эти кавказцы, узбеки, таджики, буряты, тыва, башкиры, калмыки, чуваши, мордва...там всегда были хозяевами. Это вам не киевский Крещатик. Это орда.
Guest 7 января 2017 06:49
а где крики путин памаги ?введи вайска ато абреки мацву раком поставили.
Guest 7 января 2017 06:51
А в Штатах іспаномовний пуерто-ріканець стріляв не в повітря а по людях.Штати це теж сброд латиносів.І тільки еліта в Штатах це германської крові (Англо-сакси)......А в Росії еліта це славяни (смесь сарматско-лехітских племен радзимічів,полочан,вятичів із германсько-пруським племям Руссів.)
Guest 7 января 2017 06:59
Москва -столица Дагестана!
Guest 7 января 2017 07:04
Предки польського народу тобто польська шляхта це потомки сарматів,масагетів,амазонок і в Європу прийшли винищуючи готів із Північного Кавказу ,якраз де тепер Дагестан.А венгри тобто мадяри із теренів Кавказу де тепер Баку,тому венгерську мову азербайджанці розуміють.І венгри не славяни а українців обскакали іще в 19 ст.по розвутку в австрійській імперії.Навіть Гітлер рахував венгрів після німців номер два по бійцівських якостях у Вермахті.
Guest 7 января 2017 09:32
Мисливський карабін
Guest 7 января 2017 10:33
"Рахувати" яйця в штанях будеш, якщо не загубив. А Гітлер "вважав".
Guest 7 января 2017 10:38
"Латиноси" - то є корінне населення Америки (байдуже, Північної, чи Південної), племена т.н. "індіанців", що перейшли на іспанську мову за Кортеса. Так само і на росії основне, корінне населення, в залежності від регіону - всілякі азіати, каквказоїди, мусли та інші колоритні типові "жовті" та "чорні" тубільці.
Guest 7 января 2017 10:39
Ти свої зваж бо смислу твої писанини не тільки я не розумію
Guest 7 января 2017 10:41
"я так считаю" - суто росіянський фразеологізм, і зовсім не ясно, чи то воно щось собі "вважає", чи то курей "рахує".
Guest 7 января 2017 10:43
А ти що расист-фашист що начинаєш розділяти по кольорах,не забудь про загорілого кольорового Обаму .Я вижу ти за Трампа напевне????Мозги завжди були саме у германських народів,які уміли імперії засновувати.А не як українці ,моя хата з краю ,нічого не знаю.
Guest 7 января 2017 10:47
> завжди були саме у германських народів
Фігню накалякав. Той самий Кортес розвалив та розграбував наймогутнішу на той момент на Американських континентах імперію Ацтеків. Імперія монголо-азіятів Золота Орда - інший приклад. У певний момент розпалась, але ії фрагмент Московія - знову ж таки почала "сабіраніє зємєль" і на поточний момент Золота Орда теріторіально має майже початковий вигляд. В обох випадках "германськими народами" навіть і не пахне.
Guest 7 января 2017 10:49
Почитай готську історію пятого століття,що царь Герман що сидів у Київі мав жінку Либідь і брат її був Хорив із народу россо-мани.Де взялися хохли ,що Либідь в українки записують тепер?????А саме гот-кацап Герман-рікс захопив більше 1600 років назад землі мокшів де пізніше його потомок Юра(рюрік по готське)Долгорукий Москву заснував.
Guest 7 января 2017 10:52
Знову типова маячня. Німці ніякого відношення до мокши, мордви, татарви та іншої азіатщини не мають. Достатньо подивитися на нащадка згаданого Долгорукого - Андрія боголюбського з його косоокою мордою, щоб у цьому остаточно переконатися.
Guest 7 января 2017 10:54
Іспанці це потомки готів що із вандалами на Піренеї в давнину увірвались,аж до Карфагена в Африці дійшли через Гібриалтар(Гідри-алтарь).І саме потомки готів германське племя Кастілянців у Мадриді не дає вийти із під їх контроля Баскам-Іберійцям.
Guest 7 января 2017 11:13
Перша Германія на древніх картах світу появилася 1800 років назад саме на теренах нашої України і столиця була Дапнар-штат.Тобто розшифровую Дніпро-штат.Засновник був саме Герман-рікс (рікс,рекс по латині це царь-цезарь-цісарь).А як кацапів -готів викінули на Захід гуни-ординці перші (монголо-татари ординці другі)то саме ці ординці хазарські перемінували Дапнар-штат у Ківи-Київ........Тому Гітлер правильно казав що німці мають повне право прийти на свої землі древньої Германії остроготів-кацапів рогатих,бо це їхня територія.І тільки дякуючи германському елементу Герману,Рюріку,Ермаку(гермаку) ,Катеріні,Пітеру Першому Русь-Україна така велика і міцна.А як тільки на Русі начинав керувати не германський елемент то Русь летіла в пропасть міжусобиць темних періодів.Це слова Гітлера.
Guest 7 января 2017 11:23
Монгольскою "єрмек" прекладається як "холостяк" , татарською - "розрубати", казахською "єрмек" значить "забава", тюркською "ірмак" значить "швидке, потужне джерело". Так що черговий кацапський "завойовник" то є черговий суто жовтий азіят.
Guest 7 января 2017 11:24
Абреки це інша назва їх є Бурги а бурги це еліта Германії в древності.
Guest 7 января 2017 11:38
Хочеш тобі поясню що значить німецьке імя в давнину Халтан це в нашому звучанні Султан.І авари високорослі і розумні ,що перейшли через нас і запрягали жінок Дулібів у вози це і є горбоносі авари-обри-гобліни ,еліта німецького народу,це навіть поляки-ляхи-лехіти підтверджують.А гобліни-авари разом із Орками-кацапами англо-саксів на території Англії лупили.Це є описано у басні Толкін-Толкієна Властилін колец-перстенів........Мілер із Ломоносовим спорив що роксолани ,що жили на Дону були германські племена а не болотних неврів українців......Німецьке слово обер і значить авар.Гітлер писав ,що Атілла це слава Германії.А Атілла говорив на мові ,яку азербайджанці розуміють.
Guest 7 января 2017 11:42
Еліта китайських народів це Манжурські нінзя ,що пересилились на острова із континету у давнину і стали називатись Ніпен-Японія.
Guest 7 января 2017 17:08
Звичайні понти на спор
Guest 8 января 2017 06:48
секир-башка росиянише швайн ошень скьоро!!!!
Guest 8 января 2017 10:33
То йди до школи , невігласе....Може тоді зрозумієш....А то розвелося тут неграмотних...треба мабуть вже лікнепи відкривати.... ( Лікнеп - ліквідація неписьменності)
Guest 9 января 2017 10:35
Ти не правий . Москва - вассал Дагестана .
Guest 9 января 2017 10:40
Не варт витрачати час на навчання кацапеняти , що прикривається українським псевдонімом .
Guest 9 января 2017 10:42
Не займайтеся просвітою з кацапеням . Воно того не варте .
Guest 9 января 2017 10:45
Кацапеня , яке тобі діло до германців ?
Guest 9 января 2017 10:50
Кацап , не примазуйся до слов.ян . Піди зроби собі генетичну експертизу . Хоч ти , як на кацапа , досить добре вивчив українську , але ти все одно видаєш в собі кацапа . До того ж ще й безграмотного .