Всі новини

Новий світовий порядок: параноя або реальність?

Вираз «Новий світовий порядок» настільки заряджений вибухонебезпечними припущеннями і здогадками, що саме використання його журналістами стало свого роду ходьбою по мінному полю.

Новий світовий порядок: параноя або реальність?

Багато дослідників (і деякі з мейнстрима) робили спроби писати і говорити про цю досить реальну соціально-політичну ідеологію у відкритій і дослідницької манері, зрозумілою мовою і грунтуючись на підтвердженні інформації, лише для того, щоб піддатися нападкам, осміянню або повному нехтуванню ще до того, як у них з'явилася хоча б можливість запропонувати увазі результати своєї роботи. Причина досить проста: більша частина широкої публіки була ментально привита навіть від пошепки виголошеної термінології. Іншими словами, вона була видресирована інстинктивно демонструвати негативну реакцію на таку дискусію, навіть не знаючи, чому.

Певною мірою це дресирування здійснюється за допомогою навішування на дослідників Нового світового порядку ярликів «конспірологів» (синонім слова «псих»), тих, хто хватається за фантазії у відчайдушній спробі привернути «увагу», або дезорієнтованих особистостей, які намагаються докласти творчу логіку до шаленого хаотичного світу, що крутить у вирі на задвірках великої порожнечі збігів і випадковостей. Говорю про це не з чуток, так як був одним з стада «слов'янофілів» і разом з багатьма своїми знайомими використав ті ж самі поверхневі докази, щоб відхилити будь-який впертий факт на користь НСП, на який ми натрапляли. Побачивши, який лубочно безглуздий образ відобразився конспірологичному співтовариство в сотні, якщо не тисячі, книг, фільмів, телесеріалів, рекламних роликів і новинних передачах, багатьом стає складно зрозуміти тему, не звільнившись від вже навіяних в їх голови жорстких упереджень.

Іншою обставиною, що веде до відкидання з порога досліджень НСП, як не іронічно, є відсутність відкритого обговорення предмета. Так, ця проблема з розряду курки і яйця. Якщо б більше людей не боялися пролити яскраве світло на правду, то більше людей, у свою чергу, мало б бажання її побачити. А якщо б більше необізнаних людей стало бажати вислухати неупереджено цю інформацію, то більше знаючих хотіло б нею поділитися. Таким чином, психологічний бар'єр до цієї інформації не ґрунтується на скільки-небудь розумному доводі проти існування НСП. Навпаки, люди відмовляються слухати, тому що побоюються особисто сприймати ідеї, які на їх думку не розділяються поки більшістю.

Викликає жаль той факт стану суспільства, що основна частина чоловіків і жінок тяжіє до життя веденого, а не ведучого. І лише деякі, через великі труднощі і травми, все ж встають на весь зріст і знаходять в собі сили вирватися за межі коллективистского світогляду.

Відсутність у населення загальних знань про історію питання елитичні аналітичні центри і пропагандистські машини наприклад Південного центру правового захисту убогості (SPLC) повною мірою користуються перевагою «менталітету мурашника», атакуючи прихильників Руху звільнення і дослідників НСП. Прекрасним прикладом була остання гучна замітка SPLC про статті «Зберігачів присяги» (організація колишніх і діючих військовослужбовців і співробітників правоохоронних органів США, які вважають, що повинні захищати Конституцію США в разі порушення її урядом; прим. mixednews.ru), в якій висвітлюються плани Міністерства оборони на запрошення російських солдатів на землю для навчання. Зважаючи на те, що стаття насмілюється згадати «НСП», SPLC поспішає прийти до банального висновку про те, що «Хранителі присяги» - «параноїки».

Убого складена обвинувачувальна промова мало чим відрізняється від дитячого поштовху в дусі «сам дурень», але мені здалося, що вона все ж має певну цінність як типовий зразок експлуатації неосвіченої думки мас зі стратегічними цілями. Якби не неуцтво значної частини американського суспільства, жовта журналістика, на зразок тієї, яку практикує SPLC, була б викинута на велике звалище історії...

Якщо людина в силах переступити через свої забобони щодо даного питання, наступним її кроком буде задати прямолінійне питання: що ж таке Новий світовий порядок? У чому основи філософії, яка нею рухає? Які його витоки? Тобто те, що ніколи не входить в коло наукових інтересів мейнстримних вчених мужів. Вони просто вважають самим собою доведеним те, що ми в Русі звільнення якимось чином вигадали все для своєї власної розваги. Насправді ж, вираз «Новий світовий порядок» дебютував на публіці на початку XX століття і отримав тлумачення з боку численних політичних і ділових еліт за десятиліття до появи такого явища, як «конспірологи».

Рух звільнення завжди визначало НСП як узгоджені дії елитичних організацій, які вдаються до політичних маніпуляцій, економічних диверсій і навіть війни для зосередження глобальної влади в руках невиборного і непідзвітного керівного органу. Мета: повне згортання в певний момент суверенітету особистості, держави і нації.

У своїх численних статтях я вже наводив у загальних рисах неспростовні докази, які оточені цілеспрямованим зусиллям корпоративної глобалізації і сплановані стратегії центральних банків по узурпації фінансового контролю над народами. Але щоб викристалізувати наше розуміння того, чим вважають НСП наймогутніші у фінансовому і політичному відношенні люди на Землі, а також їх групи підтримки, було б непогано звернутися безпосередньо до першоджерел:

«Система національного індивідуалізму повинна піти... Ми живемо на заключній стадії існування суверенних держав... Сучасні уряди можуть зникнути у великій боротьбі за пробудження Світового соціалізму західного зразка... Незліченна кількість людей... будуть ненавидіти новий світовий порядок... і помруть, протестуючи проти нього».

Г.Д. Уэллс, «Новий світовий порядок», 1940

«Деякі навіть вірять у те, що ми (сім'я Рокфеллерів) є частиною секретної політичної групи, яка працює проти життєвих інтересів Сполучених Штатів, і характеризують мою родину і мене як «інтернаціоналістів», що вступили в змову з іншими групами по всьому світу для побудови більш інтегрованої глобальної політичної і економічної структури - єдиного світу, якщо завгодно. Якщо звинувачення полягає в цьому, то я визнаю себе винним, і я цим пишаюся».

Девід Рокфеллер, «Мемуари», стор. 405 (видання англійською мовою; прим. mixednews.ru) .

«У наступному столітті держави, якими ми їх знаємо, себе вичерпають; всі країни визнають єдину, глобальну владу. Зрештою, національний суверенітет не був такою вже чудовою ідеєю».

Заступник держсекретаря при президентові Клінтоні Строуб Телботт, журнал «Тайм», 20 червня 1992 року

«Міжнародна англофільская мережа дійсно існує, і вона існує вже протягом життя цілого покоління, діючи в деякому відношенні так, як за переконаннями правих радикалів працюють комуністи. Ця мережа, яку ми можемо визначити як групи Круглого столу, і справді не цурається співпраці з комуністами або будь-якою інший групою, і часто цим займається. Я знаю про діяльність цієї мережі, тому що я вивчав її в двадцять років, а на початку 1960-х років мені протягом двох років дозволяли працювати з її паперами і секретними записами. Я не маю відрази щодо неї або більшості її цілей, і був близький до неї і до багатьох її інструментів більшу частину свого життя... І в минулому, і нещодавно, я не схвалював деякі її установки... але в цілому наша головна розбіжність у думках полягає в тому, що вона бажає залишатися в тіні, тоді як я вважаю, що її роль в історії досить значна для того, щоб бути відомою... Раду з міжнародних відносин (РМВ)... американське відгалуження товариства, що бере початок в Англії... вважає, що кордони між державами слід стерти, і має бути єдине світове правління».

Професор Керрол Квіглі, наставник Білла Клінтона, з книги «Трагедія і надія».

«В остаточному підсумку, наше завдання полягає в тому, щоб гостинно прийняти Радянський Союз назад у світовий порядок. Можливо, світовий порядок майбутнього стане справжньою родиною націй».

Президент Джордж Буш в Техаському університеті в Остіні, 1989

«Ми досягнемо своєї мети в Затоці. І коли ми це зробимо, світове співтовариство пошле наполегливе попередження будь-якому диктаторові або деспоту, сьогоденному і майбутньому, який задумує злочинну агресію. Тому світ може вхопитися за цю можливість здійснити давню обіцянку нового світового порядку - де жорстокість не окупить себе, а агресія отримає колективний відсіч».

Президент Джордж Буш, доповідь Конгресу про стан справ у країні, 1991 рік

«Заключний акт уругвайського раунду, знаменуючи собою завершення самих амбітних переговорів нашого сторіччя, подарує в Марокко життя Всесвітній торговій організації, третьому після Об'єднаних Націй і Міжнародного валютного фонду стовпу Нового світового порядку».

Фрагмент повносторінкового оголошення уряду Марокко в Нью-Йорк таймс» (квітень 1994 року)

«У той час, коли бідні підвищують свій рівень життя, багатим товариствам, щоб утримувати використання ресурсів у світовому масштабі в рамках розумного, необхідно менше споживати. Народонаселення, сфера споживання, технічна сфера, розвиток і навколишнє середовище пов'язані між собою складними взаємозв'язками, які безпосередньо впливають на добробут людини в глобальному сусідстві. Інтереси ефективного і справедливого управління ними потребують системного, розрахованого на довгострокову перспективу глобального підходу, відповідного принципам сталого розвитку, який став центральним уроком, винесеним зростанням екологічних проблем останнього часу. Його загальне застосування є пріоритетним завданням глобального управління.

Доповідь ООН «Наше глобальне сусідство», 1995

«Те, що буде представлено на розгляд Конгресу, буде не звичайною торговельною угодою, а архітектурою нової міжнародної системи... першим кроком до нового світового порядку».

Генрі Кіссінджер про НАФТА, «Лос-Анджелес таймс»

«Всі ці нові виклики, разом узяті, обумовлюють найбільшу структурну перебудову, яку ми коли-небудь бачили, і не тільки глобальної економіки, але і глобального порядку як цілого. Два століття тому знаменитий британський міністр закордонних справ сказав, що новий світ був викликаний до існування для того, щоб привести в рівновагу старий (вислів Джорджа Каннінга про підтримку Англією визвольного руху в Південній Америці: «Я викликав до життя Новий Світ, щоб відновити рівновагу в Світі Старому»; прим. mixednews.ru) . У 1989 році прийшов до кінця ще один світ, який перебував під пануванням холодної війни, і в 1990 році люди говорили про новий світовий порядок. В той час, під ним розумівся новий політичний порядок. І те, чого не передбачали тоді, але що зрозуміло тепер у всьому, що ми бачимо і робимо, що ми відчуваємо в повсякденному житті - це повне охоплення, швидкість і розмах глобалізації...»

Прем'єр-міністр Гордон Браун, виступ на зборах Конфедерації британської промисловості, 2007

«Новий світовий порядок повинен бути побудований, скоріше знизу вгору, ніж зверху вниз... розмивання його частинами в обхід національного суверенітету дозволить досягти набагато більшого, ніж застаріла лобова атака».

Член Ради з міжнародних відносин Річард Гарднер, стаття в квітневому випуску 1974 року журналу СМО Foreign Affairs

Як цілком виразно видно з наведених вище прямих висловлювань, Новий світовий порядок і його прагнення до всесвітнього уряду - не якась там «ілюзія», заснована на перебільшених твердженнях і страхах, яким не судилося збутися. По суті, це досить відверта і вільновизначаюча соціально-політична ідеологія, якої дотримується напевно впливова група обраних людей. Таврувати її «теорією змови» - абсурд.

Чи є капіталістичні і соціалістичні організації «теоріями змови»? Чи є «теоріями змови» політичні партії? «Грінпіс» - це параноїдальна гра нашої уяви? І як щодо корпоративних лобістів? Чи була чистка сталінської Росії байкою? І націонал-соціалістична партія справді не намагалася правити світом? Очевидно, що всі вони були суттєвими силами при конструюванні нашої нинішньої епохи.

Протягом всієї історії у вищій ступені реальні об'єднання людей з переконаннями специфічної природи і спрямованості прагнули визначати вектор нашого культурного прогресу у відповідності зі своїми особистими цінностями, часом вдаючись до узгоджених і неафішованих дій. Новий світовий порядок нічим новим в цьому відношенні не відрізняється. Його унікальність лише в підкилимній природі методів і складності структури. Взагалі, я б поставив під сумнів нормальність будь-кого, хто заперечує, що змови - це незмінна і конкретна реальність. Потайні групи завжди намагалися нав'язати свою волю іншим і маскували свою спрагу влади в одяг патріотизму і раціоналізму.

Інше питання, на якому спотикаються пересічні американці, - це свідомо помилкове уявлення щодо моделі «ліві-праві». Для перебування в лавах Нового світового порядку осіб «ліві» і «праві», демократи і республіканці є абсолютно беззмістовними поняттями. Це неможливо заперечувати, варто тільки усвідомити, що керівництво по обидві сторони барикад демонструє майже ідентичні політичні ініціативи і результати голосування. Коли дві основні політичні організації однієї системи розрізняються тільки в риториці, але не в справах, виникає питання, чи є вони взагалі окремими партіями.

А коли волелюбні люди, об'єднані в мережі ніби «Зберігачів присяги» звертають увагу на те, що підстави програми Міноборони з навчання російських солдатів на американській землі мають відношення до НСП, вони посилаються на централизуючий характер цієї процедури, і в цьому абсолютно праві. Вся біда в тому, що не знаючи обстановки або історії питання, вони абсолютно непідготовлені до розуміння ступеня смертельної небезпеки. Якби вони тільки знали про програми, подібні тим, що засновані на угоді про Партнерство з безпеки і процвітання між Канадою, США і Мексикою, сконструйованих таким чином, щоб розчинити суверенні функції трьох держав у військовій та економічній сфері...

Що може зупинити поширення цієї тенденції до військової гомогенізації між сусідніми країнами по всьому світу, що дає можливість кишіти прихильниками глобалізму продажним урядам застосовувати всередині збройні сили не тільки самої країни, але й інших держав?

Як у своїй спробі здатися розумними вказують у SPLC, це «перемішування» [військових двох країн; прим. mixednews.ru] триває вже значний час. Єдине, про що забули згадати в Південному центрі, - це список жахливих досягнень, якими відзначилася така діяльність. Наприклад, «Школа Америк» (нині Інститут західної півкулі по співпраці у сфері безпеки, здійснює підготовку військових кадрів для країн Латинської Америки; прим. mixednews.ru), використовувала ту ж риторику «міжнародного співробітництва» і розповсюдження «демократії» як взаємовигідного співробітництва, коли навчала іноземних військових на території США, однак, схоже, що єдині випускники, якими може похвалитися школа, це жорстокі деспоти і масові вбивці...

А як щодо нещодавнього навчання іранського дисидентського угрупування «Моджахедин е-Халк» (MEK) на закритому об'єкті Міністерства енергетики в Неваді?

Чи варто нам чекати від підготовки російських військ в наших кордонах більш сприятливого результату?

У кінцевому рахунку, така активність з боку нашого уряду жодною мірою не служить інтересам американського народу. А служить вона ідеологічним уподобаннням глобальної еліти - іншими словами, просуває інтереси Нового світового порядку.

Вважається, що як дослідники і інтернет-журналісти ми повинні уникати згадок НСП. Нам слід утримуватися від використання певної лексики як раз тому, що частина нашого суспільства з нею незнайома. Якщо чесно, я ніби як повинен висміювати цю рушійну силу. Думаю, набагато краще прийняти правду про питанні разом з обговоренням. Бути впевненим і не соромитися при виставленні фактів незалежно від невідання оточуючих. Новий світовий порядок - це політичний рух, який піддається якісному та кількісному визначенню. Публічно звеличуючих його елитистів засипають похвалами, а відкрито виступаючих проти нього громадян звинувачують у параноїдальною тріскотні. Чим менше нас хвилює, що про нас можуть подумати інші, тим більше ми можемо присвятити себе справі правди. Врешті-решт, коли мова заходить про принципові і зачіпаючі виживання питаннях, набагато краще бути «ненормальним» і правим, ніж «нормальним» і неправим.

Загрузка...


Добавить комментарий
 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent
Или водите через социальные сети
1 комментарий
 1. антисемит
  ни одного нееврея не было процитировано
Читают Комментируют
Три осенние диеты, которые помогут сбросить лишние килограммы без усилий

Наступление холодов – это прекрасный повод повысить свою ...

Фото: вы не поверите, сколько лет этой красотке

Эта фитнес-блогер наделала много шума в интернете, потому ...

Полезное и приятное занятие: тренируем интимные мышцы

Долгожданные роды прошли благополучно — мать чувствует себя ...

Забудьте о ботоксе: чтобы вернуть внешность 10-летней давности, нужен только белок

Можно потратить целое состояние на покупку разных кремов от ...