Новини

21:17
Стало известно, какую сумму глава СНБО Турчинов получил в сентябре
21:14
Вертолетную площадку Януковича взяли под контроль националисты, которые выдвинули требования
20:19
Россия объявила о скором завершении операции в Сирии
20:14
Из-за неготовности распределять мусор украинцам поднимут плату за его вывоз
20:12
Звезда шоу "Танці з зірками" закатила очередной скандал из-за критики судьи
20:08
Продукты, которые опасно мыть перед приготовлением
19:58
"Случилось чудо": Саакашвили уличили в наглой лжи
19:52
Путинское ТВ отличилось ляпом в сюжете о военных достижениях РФ
19:47
Тука раскрыл детали резолюции о миротворцах на Донбассе
19:43
Правительство Испании угрожает взять Каталонию под свой контроль
19:39
Нардеп Савченко оконфузилась, пытаясь уколоть Порошенко
19:35
Путин выскакивает из петли: политолог раскрыл новый план Москвы по Донбассу
19:34
Определены самые коррумпированые ведомства в Украине
19:31
В Одессе мужчину посадили на цепь за долг в 550 долларов
19:29
Ураган "Офелия": ирландцы испуганы красным солнцем и песком из Сахары
18:00
Курьез дня: Немецкий вратарь заявил, что один из ударов отбил пенисом
18:00
Венгрия начинает рассмотрение вопроса о нарушении Украиной Соглашения об ассоциации с ЕС
17:59
В iPhone 11 воплотят давнюю мечту Стива Джобса
17:55
Боксер нокаутировал соперника подлым ударом после остановки боя
17:45
Россию предупредили: Израиль уничтожил батарею ПВО в Сирии
17:24
Польша не поддерживает предложение Венгрии о пересмотре Ассоциации Украины с ЕС
17:21
Скандальное задержание девушки-водителя в Киеве: полиция показала свое видео
16:18
Лавров заявил, что Украина напала на Донбасс
16:13
Армагеддон в Калифорнии: Жертвы и массовая эвакуация
16:10
"Край зеленых помидоров": в сети посмеялись над стадионом ЧМ-2018 в России
12:33
Новые украинские боевые катера испытали тактику волчьей стаи
12:23
За какие долги могут лишить субсидии
12:21
Кожа, мех и шорты: Алла Пугачева вышла в свет в эпатажном наряде
12:17
"Русские красавицы" отличились "умом и сообразительностью"
12:14
Украинцы удвоили спрос на подержанные иномарки
11:34
Россия решила ввести войска в Украину до письма Януковича - Пономарев
11:33
В лесу под Харьковом нашли тело известного националиста
11:27
Как на самом деле "расцвела" Россия при Путине: в сети высмеяли флешмоб "Жизнь налаживается"
11:24
Армен Джигарханян заявил, что молодая жена пытается его убить
11:07
Украинский боксер отправил в нокаут американца
11:05
Пенсионная лотерея: Как украинцы новые пенсии получали
11:01
Машина вартістю у місячну зарплату: показані ціни на естонському авторинку
10:51
В Украине теплая погода продержится всю неделю
Більше новин

Употребил боярышника: фото нового лица Путина взорвало сеть

25

В сети высмеяли новую фотографию президента Российской Федерации Владимира Путина с помолодевшим лицом.

Соответствующий снимок обнародовал на своей странице в Facebook Алексей Голубоцкий.

Так, фото активно комментируют пользователи сети.

Употребил боярышника: фото нового лица Путина взорвало сеть
"Удмурт? Бурят? Кацап?", "А уши, которые разные, не получилось поменять?", "Просто новый двойник", "Вы кто? Я бурят. Я очень рад. Блиноликий", "Ужас!", "Двойник раз в год родню навещает. Условие контракта, наверное", "Это от того коньяка, что из Финляндии", - пишут в интернете.

Кроме того, фото обсуждают и в Twitter. Так, некоторые пользователи шутят, что снимок сделан после употребления боярышника.




Загрузка...


Комментарии 25

disqus_3HnuCLugsP
disqus_3HnuCLugsP от 3 августа 2017 06:00
Якщо порівняти безПутного Щеневмерлика Пана Рошенка який набагато молодше Путного то морда цегли просить..............Хіба геї на мужську морду придивляються............
василич
василич от 3 августа 2017 06:13
вы "любезный", не кацап ли часом что-то ваш украинский больно коряв и несуразен, а ещё вы по ходу дела гей и мужское лицо вам видеть не обязательно, достаточно пятую точку рассмотреть, кстати у "господина" путлера на фото, рожа точь-в-точь ж..на ну т.е пятая точка. так что прильните устами или чем вы там обычно льнете к этим местам и наслаждайтесь.
семен семенович
семен семенович от 3 августа 2017 06:20
на володимира завірюху треба СБУ нацькувати, щось тут зрадником засмерділо, а ще по причинним місцям отходити і рашку-парашку вислати, нехай там, на "путного"др..чить.
disqus_yqx46IWrtE
disqus_yqx46IWrtE от 3 августа 2017 06:20
Голобуцкий в мужиках разбирается!Шалунишка...
disqus_yqx46IWrtE
disqus_yqx46IWrtE от 3 августа 2017 06:22
Да, ладно...Вы проктолог????
disqus_TCuly0OEiW
disqus_TCuly0OEiW от 3 августа 2017 06:40
Знову з перекладачем? "мужську" не переклав. Сідай оцінка КІЛ "1" не зараховано. Мабуть Х.йло на тебе подібний чи ти на х.йло?
disqus_e1Gwo6rMhc
disqus_e1Gwo6rMhc от 3 августа 2017 06:42
а если его морду поставить с мое дупой на углу то все скажут: смотрите два бандита!
disqus_3HnuCLugsP
disqus_3HnuCLugsP от 3 августа 2017 07:03
На ЗАКАРПАТТІ у нас москалів нема а є місцеві венгри і румини і русини ..Окрім правда одного засланого із Сходу Гени Москаля........А кацап то судячи по писанню із підхалимством то саме подібні вам Василичі .................Справжній хохол тоже так не пише.А українцями можна і жидів і татар назвати .
disqus_3HnuCLugsP
disqus_3HnuCLugsP от 3 августа 2017 07:21
Мужський це так говорять і в Словакії,Сербії,Болгарії,Словенії так що вони не Хохли азіатсько шароварні а справжні чисті словяни.Вредними Хохліками в Схіжній Європі дітей лякають.Поїдь і почуєш,вже хохлам віза не потрібна.......А на рахунок ХЛОпа то вже доказано що матюки це Хохли придумали.........
disqus_TCuly0OEiW
disqus_TCuly0OEiW от 3 августа 2017 07:26
а як знаменитий рюський мат хоть "ісконно рюськіє скрєпи" не забирайти в "могучего" перше місце - хазяїн на вас обідиться, не дась свою дупу вам полизати. І назвіть хочаб один український мат.
disqus_3HnuCLugsP
disqus_3HnuCLugsP от 3 августа 2017 07:32
Чисто по російське має бути :Тебя поиметь а :Твою мати тобто :Тебе трахнути то вже не москальським (фіно-угорським ) пахне а від древнього народу Рани що в районі Київа жили додаєм Укр +рани виходить Українці ..........Це давно європейськими філологами доказано........Так що сідай маєш Кілок по історії ти профан .......
disqus_3HnuCLugsP
disqus_3HnuCLugsP от 3 августа 2017 07:39
В СРСР в 80х на мене червоні хохли двічі Кегебістів із обшуками насилали.Видно ваш почерк і досі ..........Вчора вони перші на хаті червоні прапори чіпляли і кричали Слава КПСС а нині жовто-сині і кричать Слава Україні чи Героям ............Той кегебіст що мене в 1989 році пробував невдало завербувати тепер в СБУ служить,вже із синком своїм......
disqus_TCuly0OEiW
disqus_TCuly0OEiW от 3 августа 2017 07:40
"тебя поиметь" не перекладається як "твою мати"- а в попередніх твоїх "гав-гав" ти писав що українці "азіатські" ти розберися з думками і бажаннями чи ти- чи тебе! а то виходить що словами ти сам себе.
disqus_3HnuCLugsP
disqus_3HnuCLugsP от 3 августа 2017 07:46
Поїдь у Ляхостан і тобі пояснять в яку сторону потягнув зрадник європейської корони Бодя Хмельницкий( із всякого роду Гонтами і засланцями царя Московії Максимами Кривоносами )а саме в Шароварно-Візантійську а не латинсько-римську (тобто Європейську).Так що не я сам придумав що пишу.Я цитую європейців.......А чисто Щеневмерлий прославлений матюк Путін Х ?ло- П то хто придумав .Чим баняк (хохлів так в Канаді називають) накипів тим і смердить.........
disqus_TCuly0OEiW
disqus_TCuly0OEiW от 3 августа 2017 07:53
ну якщо так то "Обама чмо і Трамп наш це зразу а тепер Трамп чмо" то мабуть не рюські придумали а за путін х,уйло ну то з рюським матом щоб зрозумів. А як жірік скрепний про "первій сорт" ти що повірив що ти "обраний"?
disqus_3HnuCLugsP
disqus_3HnuCLugsP от 3 августа 2017 08:06
Слово Чмо як і Чурка ти почуєш у Сербії.А Серби в древності на ріці Дніпро жили ,так пишеться у їх історії .Так що ти поїзди по Європі і повчи славяністику .Навіть в часи коли у нас в Тарнополі (Тарно-польське) були окупанти австріяки то вони у школах задармо вчили що Хохли (Умань ) і Бойки (Сколе ) це різні племена.Самий кращий гетьман був не хохол а бойко Сагайдачний .А на Січі тоді багато зброду було і чех -богемець Філіп Орлі (якого тепер українці Пилипом звуть Орликом).І три татарських полка щщо потім під Краків до Сігізмунда втікли.Тому і досі під Краковом із ножичками цезориками ходять їх потомки.....А ти носиш не хохляцку фамілію і не знаєш із кого ти є.Була в древності велика держава кельтів (галів) Bohemia називалась яка тягнулась аж до Віниці теперішньої.Цар кацапів Герман (той самий що мав жінку скурвившуюся Либідь ,що в гречку любила скочити) якраз і захопив Божа (що Бойками керував і розіпяв).Це потім на захвачених Германом -рексом у мокшів його потомки Москву заснували.......Вчи історію ...........Пацан .........
disqus_TCuly0OEiW
disqus_TCuly0OEiW от 3 августа 2017 08:24
Я ж забув що ти "тернопільський" де доярки з трактористами за сересер на таксі на роботу їздили а ще в тебе на лічильнику (а може в голові) автомати з підстанції стоять і як ти старанно 30 срібняків відробляєш? тебе не годують чи ти від лікарів в туалеті ховаєшся??? мастак переписувати історію і трактувати "свою думку"? Нагадуєш свідків єгови - вроді заборонили рюські? чи тебе в сральнику не знайшли?
disqus_3HnuCLugsP
disqus_3HnuCLugsP от 3 августа 2017 08:33
Ну а ти іще на москальлькі матюки сердишся коли у тебе інтелекту як в гоцула з полонини.Твій інтел-пентіум в голові зомбанутими вірусами загаджений.Правду кажуть що краще із мудрим загубити чим з дурним найти .....................Піди провірся на Ай-кю..........
disqus_TCuly0OEiW
disqus_TCuly0OEiW от 3 августа 2017 08:43
ти напиши в Теребовлянський район там може тебе впізнають і запросять в гості - історії "поучать", щось згадаєш - може. чи санітари не пустять? ти на них не обіжайся то їхня робота. а відносно тесту "Ай-кю" за мене не переживай я твої "гав-гав" передивився ну і твій профіль подібний на "воно"
disqus_3HnuCLugsP
disqus_3HnuCLugsP от 3 августа 2017 08:52
Я якраз в Теребовлянському і жив раніше і добре знаю там придурків .Є таке село шизануте із переселенцями Лошнів так в Трембовлі завжди попереджували що туда краще не місцевим не суватися бо вони там із сокирами за приїжджими бігають.Придурків хватає...........А в Буданів то із всіх областей до психолікарні привозили.Навіть в Трембовлі в школі так і підсміхалися :Ти шо Буданів ..........
disqus_TCuly0OEiW
disqus_TCuly0OEiW от 3 августа 2017 09:01
бачиш згадав де ти вчився!!! і село згадав (Буданів) і скоро і рідних згадаєш - я в тебе віру - ти зможеш. А то що зараз санітари не слухаються то пусте ну ти ж не родич х.йла. зато прогрес з Буданова хоч один в "люди вийшов"
disqus_YRvgIXUjSW
disqus_YRvgIXUjSW от 4 августа 2017 04:55
Лечение русских надо начинать с Путлера,а потом браться за ватников. Видать у Путлера маразм в самом разгаре.
disqus_ZMAYapmPdU
disqus_ZMAYapmPdU от 4 августа 2017 05:00
Не удмурт і не бурят. Національність цього уйобка - вепс.
disqus_Lh2P0e20uP
disqus_Lh2P0e20uP от 5 августа 2017 11:35
Вот это ботекса нафигачили !! Ещё бы чуть-чуть и харя треснула-бы точно !!
disqus_pzIhTmkb0T
disqus_pzIhTmkb0T от 5 августа 2017 14:17
...сезон маразма, однако!