Новини

07:32
Рианна произвела фурор в украинском платье
07:27
"На нас шли с дубинками и арматурой": На Закарпатье избили грибников из чужого села
07:24
Сладкая газировка убивает коленные суставы
07:22
Порошенко поздравил Меркель с победой на выборах
07:21
"Припаркована в центре Москвы": блогер показал фото БМВ с огромным трезубцем
07:18
В сети высмеяли "алкогольные" планы террористов "ДНР"
07:09
Танці з зірками 2017: кто покинул проект в пятом выпуске
21:19
"Истребитель Гитлера": стало известно об очередном военном провале России
21:15
Меркель прокомментировала результаты выборов в парламент
21:14
Партия Меркель победила на выборах в Германии
20:46
Такого нет нигде: Сеть позабавил курьез с люком в Киеве
20:22
Порошенко и Вакарчук: Кто станет следующим Президентом Украины
17:07
В Украине продают Мерседес за 40 миллионов гривень
16:45
В сети высмеяли российский канал после поражения боксера из РФ
16:38
Новые полномочия патрульной полиции: полный перечень
16:14
Янукович взяв борг 3 млрд доларів, Порошенко взяв 3 міліарди, а віддавати українцям, — Павловський
15:19
Как влияют увлажнители воздуха на здоровье человека
15:18
Ольга Бузова вышла в свет в "голом" платье
15:16
В России проходит митинг против войны с Украиной
13:03
Самый богатый человек в Китае: Мы стоим на пороге нового мира
12:34
Украину ждет еще одно потепление
12:32
Вера Брежнева угодила младшей дочери: певица заплела розовые косы
12:29
"Умом Россию не понять": свежая подборка курьезных фото
12:24
В столице рассказали, как изменилась зарплата киевлян за полгода
12:23
ТОП-5 витаминов и минералов для женского организма
11:31
Наталья Могилевская откровенно рассказала об отношениях с Ямой
11:23
Что нельзя делать при гриппе и простуде: ТОП-5 ошибок быстрого выздоровления
10:49
Стало известно, сколько и где зарабатывают украинцы в Польше
10:43
Заважаємо будувати "Велику Мадярію": Угорщина накинулась на Україну
10:35
Папу Римского обвинили в ереси
10:26
Как обмануть аппетит, чтобы похудеть без диет
10:22
Даша Астафьева покорила необычным снимком
10:19
Новый военный прокурор сил АТО не служил и прославился пьяным вождением
10:18
Сын Порошенко был минометчиком в АТО. Старший сын Луценко, как оказалось удерживал оборону Донецкого аэропорта
10:14
Пьяные российские моряки случайно заплыли в Швецию
09:53
Трамп: "Северной Кореи больше не будет"
09:50
Децентрализация в Украине: о чем нужно знать в преддверии первых выборов
09:44
Украина заручилась мощным союзником по миротворцам на Донбассе
Більше новин

В России показали "доказательства" новых "зверств" Яценюка

15

В России показали "доказательства" новых "зверств" Яценюка
Пользователи социальных сетей мгновенно среагировали на очередное вымышленное обвинение российских следователей в адрес экс-премьера Украины Арсения Яценюка. Так, в сети смеются и иронизируют на тему "Яценюка-боевика" из Приднестровья.

Российские следователи, напомним, утверждают, что лидер "Народного франта" Арсений Яценюк "участвовал" в боевых действиях не только в Чечне, но и в Приднестровье.

Аваков высмеял россиян за фотожабу на Яценюка

Отметим, что в соцсетях фантазируют о том, каким мощным "боевиком" был политик, называя Яценюка "машиной для убийства".

Не удержался от иронического комментария на эту тему даже глава МВД Украины Арсен Аваков, написав следующее: "Вот работаешь рядом с человеком годы, а он, оказывается, не только в Чечне мочил ... да еще и в Приднестровье резал!"
В России показали "доказательства" новых "зверств" Яценюка
24


Загрузка...

mikailyaroshenko 14 сентября 2017 04:35
Его всегда интересовала только власть...
disqus_bX9L6ZoBm3 14 сентября 2017 04:55
Да Сеня, оказывается, просто звір, бггг!
поцреарх РіСѓРЅРґСЏР№ 14 сентября 2017 05:35
а что если Яйценюха сдать в паРАШКУ в обмен, скажем, на Олега Сенцова и Клыха и др. порядочных людей? ведь если украинская фемида слепа и глуха в отношении зверств, которые Яйценюх совершил в Украине, то пусть хоть сколеновставальные пидарУсы его недуховно заскрепят! https://uploads.disquscdn.com/images/de17d4c8cb5317b43b8186ede92409131f361f0cfc7a6aa7bcb3340cf830be30.jpg
Павло Нелазарєнько 14 сентября 2017 05:38
Нічого Ви не петраєте у цьому "тваринництві".
Куций, якби жив у Австралії, то був би кенгурою.
А так просто звичайний "кролик", який любить "зелень", як і всі ми, укролики, багато любить п..здіть, обіцяти, добрячи хапати, і нічого суттєвого за тими обіцянками для народу не робити.Навіть для свого - маланського.
Звичайний випадковий меркантильний, політпорожняк, політ"шлепер" , як ще оден подбіний "аккадддеммммик" з народу казав.
РЈРєСЂ 14 сентября 2017 05:59
Кацапы пожалуй самая брехливая и подлая нация из всех морозят такие истории что удивительно как Московия существует так долго при их примитивно брехливом мышлении
vasiliytkach 14 сентября 2017 06:09
А Ви багато для свого народу зробили? І який ваш народ? Московіти? Вміння спілкуватися українською, ще ні про що не доводить.
vasiliytkach 14 сентября 2017 06:11
Украинская фемида, так же как и власть в целом, это наше зеркало. Какие мы с тобой, такое и отражение. :-(
disqus_ScIo7kPGY0 14 сентября 2017 06:14
Орда не только все и вся ворует у других соседей,а при этом обвиняет их в нереальных поступках! МОРДОР всегда был определяющей для России!
Пантя Нелизаренко 14 сентября 2017 07:05
Тебе пане,Ткачман, судячи з добре наїденої мормизи, проблеми пересічного укра, мабуть, і не турбують.
Але за побратимів маланських вступитись все ж таки потягнуло.
А от хто скільки багато зробив для свого народу, то це має сам народ і оцінити, як на місцевих рівнях, так і на регіональних, так і загалом в Україні.
У тому числі и "кролячі" та інших "пухнастих" "подвиги" та "досягнення".
Думаєте війна все виправдає та спише. ?
Ні. Відплата всім "кроликам" та іншій "звірині пухнастій" буде згідно з їх "заслугами".
З московітами, скоріш за все, вам родинні гешефт-стосунки історично дуже близькі.
vasiliytkach 14 сентября 2017 07:34
А щож Ви пане "пересічний укр" замість того, щоб жовчю стікати, не на Банковій керуєте? Тоді б ми всі були б в "шоколаді". Критикувати без дій, ознака не дуже великих здібностей.
Бурий Р’С–СЃРЅРёРє 14 сентября 2017 13:43
Не керуємо, бо "ткачмани" на перешкоді.Поки що.
vasiliytkach 14 сентября 2017 15:07
Ну то й добре, що хоть хтось таких бовдурів зупиняє.... ;-) Керманич ...... :-) Навчись спочатку собою з користю для суспільства керувати, а потім інших критикуй.
Бурий Р’С–СЃРЅРёРє 14 сентября 2017 15:49
Сам, ти, мишігіне.І не корисний для суспільства, а корисливий для себе, либонь.
Як той кіт Базіліо із москальської казки.
Та такі як ти і твої тимчасовики - уподобанці, не то, що окремих на жаль недолугих, поки що, громадян України зупинили, а й всю Україну.
Яка вже 30 років під вашими кермами летить у все глибшу
МВФ дупу.
Просте питання: Скільки з зовнішнього боргу на українця припадало станом на 90-й рік ?
А скільки зараз ?
Відповідь: було по 20 доларів боргу на одного укра, а зараз під 3000 може й вже й 4000 чи 5000.
А скільки в період 1985-1993 роки українських родин квартир пристойніх (не хрушовських отримали) ?
Тисячі, десятки тисяч.
А скільки зараз ?
Та що там отримали зараз ???

Он з гуртожитків "колишньої Ленінської кузні" в Києві, колишніх працівників, що там жили та очікували на отримання житла, якийсь новий хазяїн, писали, мешканців випер без усякого огляду на совість чи сором.
Та нас укрів через років 5 у Червону Книгу будуть заносити за такого "розвитку" країни під керівництвом колишніх комуняк, проміжкових шлєперів, та сучасних європеізоїдних.
vasiliytkach 14 сентября 2017 16:47
З твого гуркотіння я так і не зрозумів головного- що ти пропонуєш товаріщ Троцкій? За яку владу ти агітуєш? Тільки без рідного тобі словоблудства і по суті.... ;-)
Бурий Р’С–СЃРЅРёРє 15 сентября 2017 05:42
Якщо по суті, то спочатку:

З Преамбули Обсновного Закону:

"Верховна Рада України від імені Українського народу (???!!! на вибори від сили проценті 38-45% громадян ходить реально з приписками - 52%) - громадян всіх національностей .... приймає цю Конституцію ...." ( деякі колишні та й сучасні наші великі обранці народні називали її чогось "Каністуція" ).

Зі ст.5:
"Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо ( !!!??? це мабуть на кшталт як в ОРДЛО бунтівних) і через органи державної влади та органи місцевої влади.Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно (!!!!???) народові (чого не "народу України???, а якомусь химерному "народові") і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами".
І це основозакладене положення Конституції "беззаперечно" продемонстрували ті ж "посадові" і не посадові ( наприклад лідери "Удару", скакальники з Гей-гей "Диких танців" та інші особи, на ними організованому шабаші в 2013-2014 р..р. - мабуть також "від імені усього народу України".

От так у нас все відбувалось та відбувається як по Каністуційно писаному.

Оголошується вже, що Стару Каністуцію виканано,
Тепер узурпатори мову ведуть про "наву Каністуцію" ще більш демакратичную і патрібную нашому народові, асабливо, мабуть, тим "українцям", хто живе у Канаді, США та в інших забуграх, і страшенно "непакоїться" як тута у нас з їхнею демакратією, чи усе у порадку.

Все у порадку, все нормально. Заспакойтесь.

Верховні депутати на гергошах укро-іноземців американо-грузинського походження в Україну через перетраханий кордон заносять.
Демакратія аж зашкалює.
Пора демократометр запроваджувати.
Бажано американо-канадський.

Питаєте: А що пропунує товаріщ Троцький по суті ?

Що робить ?

Ходіть-но, панове, ВСІ на вибори. Вибирайте, тих хто Вам до вподоби.

Та хоч по таким чином обравних народніх оббиранцях і Верхівкних і Самоврядномісцевих, виявиться чого й ми ВСІ - НАРОД, сьогодні варті.