Хто покинув "Зважені та щасливі 2" 1.11.2012

2-11-2012, 08:43
1 листопада на СТБ вийшов 10 випуск шоу “Зважені та щасливі 2″. Учасники далі змагаються, перебуваючи в двох командах. Проте вже з наступного ефіру боротьба “червоної” і “синьої” команди зійде нанівець, оскільки кожен учасник буде боротися сам за себе.

А поки, учасники “Зважені та щасливі 2″, тижневе зважування проводили командами. На цьому тижні програла команда “червоних”, в якій під загрозу вильоту потрапили відразу три учасника - Умберто, капітан команди Роман Яремко, а також Любов Соляник.

Примітно, що умови голосування за найслабшого учасника, який повинен піти з шоу “Зважені та щасливі 2″ на цьому тижні були змінені. Кожен учасник команди, що програла, повинен був проголосувати за того, кого треба не вигнати, а залишити в шоу “Зважені та щасливі 2″. А ось покинути проект в 10 випуску “Зважені та щасливі 2″ повинні були відразу двоє учасників.

Таким чином, перед командою “червоних” стояло дуже складне завдання - кому з трьох претендентів на виліт дати останній шанс. Чомусь ніхто з учасників не підтримав Любу, а ось за Романа і за Умберто було віддано по три голоси. Вирішальне слово було за Христиною Кічіу, яка проголосувала за капітана команди “червоних” Романа Яремко, який і продовжив участь у шоу.

Отже, шоу “Зважені та щасливі 2″ 1.11.2012 покинуло відразу двоє учасників. Ними стали Люба Соляник і Умберто.

Любов Соляник “Зважені та щасливі 2″

Хто покинув "Зважені та щасливі 2" 1.11.2012

Роман Яремко “Зважені та щасливі 2″

Хто покинув "Зважені та щасливі 2" 1.11.2012

Умберто “Зважені та щасливі 2″

Хто покинув "Зважені та щасливі 2" 1.11.2012

comments powered by Disqus