U-News » Шоу-біз » Продюсер і ведучий Ігор Кондратюк розповів про свою сім'ю і показав фото
Всі новини

Продюсер і ведучий Ігор Кондратюк розповів про свою сім'ю і показав фото

Відомий український шоумен Ігор Кондратюк досягнув успіху не лише у продюсерській роботі. Він блискуче справлявся з роллю ведучого свого авторського проекту “Караоке на Майдані”, який, власне, і приніс йому найбільше популярності. Також, Ігор Кондратюк був завжди чесним суддею на проектах “Х-фактор” та “Україна має талант”.

Ігорю Кондратюку вже виповнилося п’ятдесят вісім років. Зараз він являється одним з найбільш шанованих представників українського шоу-бізнесу.

Як відомо, Ігор Кондратюк завжди був і є зразковим сім’янином. Він багато років одружений з дружиною Олександрою та виховує троє дітей: двох синів Сергія та Данила, а також, доньку Поліну. Дружина продюсера в минулому працювала бухгалтером. Зараз Олександра успішний фінансовий директор.

Ще раніше, Кондратюк розповідав, що у них з дружиною часто виникають суперечки, адже вони обоє лідери. Проте, вони навчилися йти на компроміси і їм досить добре вдається ладнати. Ігор Кондратюк щиро зізнається, що найбільше дякує дружині за велику підтримку у всіх його починаннях. Без неї він не впевнений у своєму успіху.

Відомий продюсер ніколи не виставляє на показ своє сімейне життя. Він не приховує свою родину від преси, проте, не виявляє надмірної активності, щодо обговорень свого особистого.

Досить часто Ігор Кондратюк зізнається, що надзвичайно любить свою сім’ю і дуже щасливий у шлюбі зі своєю коханою дружиною Олександрою.

TRserial

Читай U-News в Google News
Читають Коментують
Няня с проживанием за границу: основные разновидности

Няня с проживанием за границу – это профессионал, основная ...

Стиліст назвала несподівані тренди літа 2022 

У моді будуть пір'я, сітка і бахрома. Український стиліст ...

Окна будут такими чистыми, будто их нет: французский способ мытья стекол

Говорят, что французы любят все натуральное, в том числе и ...