Тіна Кароль - відома українська виконавиця, яка частенько радує шанувальників будь-якими фотографіями і відео на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, де за її життям стежать понад 1,8 мільйона чоловік.
Зовсім недавно, 28 квітня 2022 року, їй в черговий раз довелося пережити річницю загибелі свого чоловіка, кінопродюсера Євгена Огіра. У неї залишилася дитина від нього-Веніамін. Хлопець навчається у Великобританії і постійно радує свою маму.
Зараз виконавиця в Stories поділилася цікавим відео з душевною цитатою.
"Саме материнство дає можливість зрозуміти і пізнати унікальну, безкорисливу, чисту і світлу любов дитини до тебе. Це і відкриття. І одкровення. І прозріння одночасно. Моя найважливіша подія, саме доленосне - це мій син. І це моя найкраща пісня, найкращий вірш, найкраща нагорода", - йдеться в публікації.
А перед цим вона показувала архівні кадри-8 травня 1945 року. Того дня, о 23: 01, у світі почався мир після капітуляції Німеччини. Володимир Зеленський, показуючи цей ролик, заявив, що одного разу і Україна зуміє відчути цю приємну мить. Але поки потрібно боротися.