U-News » Суспільство » Соломія Вітвіцька зізналася, що її пов'язує з колишнім чоловіком Владом, який вирішив піти на фронт
Всі новини

Соломія Вітвіцька зізналася, що її пов'язує з колишнім чоловіком Владом, який вирішив піти на фронт

Телеведуча ТСН на каналі 1+1 Соломія Вітвіцька, яка розлучилася з чоловіком Владом Кочатковим після 8 років шлюбу, часто радує аудиторію яскравими публікаціями в соцмережі Instagram, де за нею стежить майже 250 тисяч чоловік.

Соломія Вітвіцька, несподівано для всіх своїх шанувальників, розмістила фотографії та відео із зустрічі зі своїм колишнім чоловіком, Владом Кочатковим. Пара зустрілася в дружніх рамках, з метою разом зайнятися волонтерством для нужденних. Телеведуча також поділилася, що чоловік з початку повномасштабної війни всіма силами допомагав рідній країні, а зараз прийняв рішення піти на фронт і вступити до лав ЗСУ.

Вітвіцька зазначила, що зовсім скоро він відправляється на навчання і отримає військову форму, але зачіску вже поміняти встиг, повідомляє Знай. А ще Соломія не забула підкреслити, що після розлучення їх пов'язуеє тільки дружба і нічого більше.

"Тепер Влад по інший бік волонтерського фронту. Кожен наближає перемогу як може. P.S. Щоб одразу все пояснити - ми і надалі дружимо після розлучення, а не є парою 😉😂" - написала Вітвіцька.

Українці не повірили телеведучій і вже створили ілюзії про те, що пара знову зійшлася, а також не забули похвалити Влада за сміливе рішення. Деякі здивувалися, що люди можуть нормально комунікувати один з одним після розлучення.

Читай U-News в Google News
Читають Коментують
Няня с проживанием за границу: основные разновидности

Няня с проживанием за границу – это профессионал, основная ...

Стиліст назвала несподівані тренди літа 2022 

У моді будуть пір'я, сітка і бахрома. Український стиліст ...

Окна будут такими чистыми, будто их нет: французский способ мытья стекол

Говорят, что французы любят все натуральное, в том числе и ...