U-News » Шоу-біз » Пишуть гидоту та жовч: Ксенія Мішина відповіла на критику після щасливих фото в Європі
Всі новини

Пишуть гидоту та жовч: Ксенія Мішина відповіла на критику після щасливих фото в Європі

Ксенія Мішина разом із сином Платоном знаходиться у Бельгії, куди поїхала за контрактом, який уклала за півроку до початку війни.

Акторка публікує в Instagram щасливі фото, і це викликало хвилю обурення серед її підписників. Хейтери пишуть зірці гидоти, мовляв, як можна відчувати щастя, коли у рідній країні ллється кров.

Днями українська "Холостячка" опублікувала у своєму мікроблозі радісну фотографію з дитиною, зроблену під час прогулянки велосипедами. Знімок вона пописала так: "Кожен має право на щастя навіть у найтемніші часи". І тут почалося.

"Які ти тяжкі часи пережила?", "Ви хоча б трохи совість майте", "Щастя далеко від батьківщини може бути ... коли вбивають і сидять без хліба і води вдома, яке щастя?! Ви про що? Краще б не читала цей бред!", "І я про це! Наші хлопці вмирають за те, щоб у нас скоріше був мир, а тут дехто бокали вже піднімають", - пишуть коментатори.

Після звинувачень підписників, Мішина написала великий допис, в якому пояснила свою позицію, повідомляє Апостроф. Ксенія запевнила, що вона як і кожен українець переживає найважчий період у своєму житті, але вона вибирає "чіплятися за світло" та "до останньої краплі любити життя".

"Кожен з нас переживає ці руйнівні емоції по-різному, але всі ми опинилися в різних умовах із різним ступенем травмованості. Комусь пощастило більше, комусь менше, але всіх нас об'єднує одна мета – вижити та вистояти!", - написала акторка.

"Це не дивно, що переживаючи біль, страх і розпач деякі з нас більше за інших наповнюються ненавистю та злістю. Коли ці почуття спрямовані на ворога, це більш природно та зрозуміло, але коли вони спрямовані на своїх, це все лише погіршує. Одна річ, коли ми бачимо зрозумілу "зраду", а друга - коли ми натовпом накидаємося на тих, хто просто обрав жити, радіти сонцю чи їжі, поїхати в безпеку чи поділитися своїм щастям. І це шлях у нікуди!", - наголосила зірка.

"Якщо кожен українець зануриться зараз у апатию та ненависть, що залишиться від нас?, - запитується Мішина. - У кого будуть сили та бажання відновлювати все?!?! Завдання кожного з нас виводити себе з тяжких станів і допомагати іншим! Коли ми живемо ненавистю, ми не маємо місця для подяки. А саме подяка – шлях до процвітання. Радіючи за інших, ви, навіть якщо вам гірше, знайдете надію та силу для покращення та руху вперед. Повірте, ніхто з нас не несе відповідальності за горе, яке до нас прийшло, тільки держава росія".

Читай U-News в Google News
Читають Коментують
Няня с проживанием за границу: основные разновидности

Няня с проживанием за границу – это профессионал, основная ...

Стиліст назвала несподівані тренди літа 2022 

У моді будуть пір'я, сітка і бахрома. Український стиліст ...

Окна будут такими чистыми, будто их нет: французский способ мытья стекол

Говорят, что французы любят все натуральное, в том числе и ...