U-News » Шоу-біз » У вас є можливість виїхати в інші країни, – Ньютон про Лорак і Тодоренко, які мовчать про війну
Всі новини

У вас є можливість виїхати в інші країни, – Ньютон про Лорак і Тодоренко, які мовчать про війну

Співачка Міка Ньютон, яка ще в 2011 році еміргувала в США, зізналася, що не розуміє Ані Лорак та Регіну Тодоренко, які бояться говорити про війну. На думку артистки, талановита людина зможе знайти роботу в будь-якій країні.

Українки Ані Лорак та Регіна Тодоренко не засуджують війну, яку розпочала Росія. Вони відсиджуються в країні-агресорці та замовчують звірства, які вона вчиняє на їхній батьківщині.

"У вас є можливість виїхати в інші країни. Я вважаю, якщо людина справді талановита, то вона може заробляти в будь-якій точці світу. Навіщо ти тримаєшся за сцену? Я без сцени чудово почуваюся вже понад 8 років. Хоча виросла на сцені, співаю з 5 років. І не знала, що можна бути не на сцені. Я емігрантка, раніше менше грошей заробляла", – звернулася Ньютон до Лорак і Тодоренко.

У 2014 році Міка Ньютон вирішила, що не співпрацюватиме з людьми, які мають хоча б якесь відношення до Росії: "Моя сестра служить в українській армії, тому в 2014 році я прекрасно знала, що відбувається. Для мене це був вибір, про який ніколи нікому не розповідала. Я спокійно жила в США, розвивала свою кар'єру, заробляла тут гроші".

"Якщо людина 24 лютого не прийняла рішення розірвати всі стосунки з Росією, то для мене такої людини просто немає. Я розчарована, але якщо вони себе показують так, то може нам і не потрібні такі артисти, щоб вони називали себе українцями. Ви маєте здати свої паспорти", - наголосила Міка Ньютон.

Українські зірки у перші тижні війни неодноразово зверталися до артистів родом з України, які розвивають кар'єру в Росії. Лорак і Тодоренко вирішили мовчати і не засуджувати Росію. У той час, як чимало росіян виїхали з країни через свою антивоєнну позицію, ці дві виконавиці продовжують мовчати. Російські солдати вбивають їхніх земляків, а вони мовчать.

24канал

Читай U-News в Google News
Читають Коментують
Няня с проживанием за границу: основные разновидности

Няня с проживанием за границу – это профессионал, основная ...

Стиліст назвала несподівані тренди літа 2022 

У моді будуть пір'я, сітка і бахрома. Український стиліст ...

Окна будут такими чистыми, будто их нет: французский способ мытья стекол

Говорят, что французы любят все натуральное, в том числе и ...