U-News » За кордоном » В Польщі заочно заарештували російського диспетчера у справі про аварію літака Качинського під Смоленськом
Всі новини

В Польщі заочно заарештували російського диспетчера у справі про аварію літака Качинського під Смоленськом

В Польщі заочно заарештували російського диспетчера у справі про аварію літака Качинського під Смоленськом.

В Польщі суд за клопотанням Генеральної прокуратури заочно заарештував одного з трьох російських диспетчерів, які чергували в аеропорту "Смоленськ-Північний" у день авіакатастрофи польського урядового літака Ту-154М 10 квітня 2010 року, передає УНН.

"У справі стосовно Віктора Риженка суд призначив підозрюваному запобіжний захід у вигляді тимчасового арешту терміном на 30 днів з дати його затримання", - йдеться в повідомленні.

Варто зазначити, що 28 травня 2021 року польський суд виніс рішення у справі третього диспетчера – Павла Плюсніна, зазначивши, що для його арешту немає підстав.

Як зазначається, у вересні 2020 року стало відомо, що перша слідча група при Державній прокуратурі Польщі подала до районного суду у варшавському районі Мокотув клопотання про тимчасовий арешт трьох російських диспетчерів.

Авіакатастрофа сталася неподалік російського міста Смоленськ, під час посадки на військовому аеродромі "Смоленськ-Північний" літака Ту-154 із польською державною делегацією на борту. Загинули 96 людей, серед них і президент Польщі Лех Качинський та його дружина Марія, а також інші представники польської політичної, військової, релігійної еліти. Вони прямували в Катинь для участі в меморіальних заходах до 70-х роковин розстрілу НКВД СРСР польських військових у 1940 році.

Читай U-News в Google News
Читають Коментують
Няня с проживанием за границу: основные разновидности

Няня с проживанием за границу – это профессионал, основная ...

Стиліст назвала несподівані тренди літа 2022 

У моді будуть пір'я, сітка і бахрома. Український стиліст ...

Окна будут такими чистыми, будто их нет: французский способ мытья стекол

Говорят, что французы любят все натуральное, в том числе и ...