U-News » Шоу-біз » «Нічого не працює». Камалія зізналася, як війна позначилася на матеріальному стані її родини
Всі новини

«Нічого не працює». Камалія зізналася, як війна позначилася на матеріальному стані її родини

Українська співачка Камалія, яка одружена з пакистанським мільярдером Мохаммадом Захуром, в інтерв'ю Славі Дьоміну розповіла, що через війну у її сім'ї зупинився бізнес.

«У нас як у всіх. Нічого не працює. Бізнес стоїть. Наш бізнес через місяць може ще якось почне працювати, але тільки на якихось відсотках. Почне працювати все лише після війни», — зауважила виконавиця (на відео з сьомої хвилини).

Нині Камалія їздить з благодійними концертами. «Зараз я працюю, їжджу по всій Європі, щоб залучити якнайбільше багатих людей, які можуть допомогти, можуть підтримати Україну. Кожні 3−4 дні я даю благодійні концерти, зустрічаюся з впливовими людьми», — говорить співачка.

Камалія також відповіла, чи не втомились у Європі допомагати Україні. «Звичайно, втомлюються. У них теж економічна криза, піднялися ціни на продукти, паливо. Страждають усі, вся Європа, світ. Але ж вони розуміють, що Україна відстоює не лише свою свободу, безпеку, незалежність, а й бореться за безпеку всієї Європи, світу. Вони це розуміють», — прокоментувала артистка.

НВ

Читай U-News в Google News
Читають Коментують
Стиліст назвала несподівані тренди літа 2022 

У моді будуть пір'я, сітка і бахрома. Український стиліст ...

Окна будут такими чистыми, будто их нет: французский способ мытья стекол

Говорят, что французы любят все натуральное, в том числе и ...

Астрологи назвали найбільших безвідповідальних знаків Зодіаку

На жаль, деякі люди так і залишаються у своєму мисленні ...