U-News » Шоу-біз » Мені з ним і смерть не страшна: Могилевська розповіла про коханого чоловіка
Всі новини

Мені з ним і смерть не страшна: Могилевська розповіла про коханого чоловіка

Наталія Могилевська була одружена двічі, і зі своїм другим чоловіком Єгором Долініним розлучилася у 2011 році. З того часу співачка неохоче афішує особисте життя, уникаючи будь-якої конкретики.

У новому інтерв'ю програмі "Ранок з Україною" Могилевська зізналася, що під час повномасштабної війни поруч із нею перебуває коханий чоловік.

"Ми були разом увесь цей час. Він їздить зі мною містами, захищає мене, адже ми буваємо навіть там, де "зникли" військові частини – вони знаходяться під землею, а для ворога їх просто не існує. Вчора були у Запоріжжі, поблизу якого перебувають російські війська, тобто він їздить зі мною і захищає від усього. Мені з ним, як у пісні – і смерть не страшна, - розповіла 46-річна співачка. - Але я вважаю, що під час війни всі історії кохання – не на часі. І нашу історію ми розповімо пізніше. Однак я дуже вдячна йому за те, що він був зі мною".

Ім'я коханого співачка поки не називає. Також вона не готова говорити про те, чи усиновить сироту після перемоги.

"Ми вже "усиновили" 43 дитини, вони зараз перебувають у дитбудинку в Умані. Я там вже була кілька разів. Ці діти зазнали надто багато страждань, – сказала співачка. – Коли я приїжджаю до них, вони зустрічають мене з криками: "Мамо!" Тому у мене 43 дитини, яким ми даємо все, що є в наших силах – їжу, одяг, ліки, підтримку… Чи хочу я усиновити дитину? Поки не про це говоритиму".

Апостроф

Читай U-News в Google News
Читають Коментують
Стиліст назвала несподівані тренди літа 2022 

У моді будуть пір'я, сітка і бахрома. Український стиліст ...

Окна будут такими чистыми, будто их нет: французский способ мытья стекол

Говорят, что французы любят все натуральное, в том числе и ...

Астрологи назвали найбільших безвідповідальних знаків Зодіаку

На жаль, деякі люди так і залишаються у своєму мисленні ...