U-News » Шоу-біз » Дружина Віктора Павлика показала зворушливу зустріч із чоловіком після 2 місяців розлуки
Всі новини

Дружина Віктора Павлика показала зворушливу зустріч із чоловіком після 2 місяців розлуки

Катерина Репяхова з маленьким сином два місяці жила у сестри в Ізраїлі, куди тікала від війни. Віктор Павлик увесь цей час був в Україні та підтримував наших бійців своєю творчістю. І ось, нарешті сім'я возз'єдналася.

Дружина артиста показала в Instagram, якою була їхня зустріч після двомісячної розлуки. Вона пройшла у Німеччині, звідти сім'я полетить в Україну. "2 місяці розлуки та наша сім'я знову разом. Назавжди", - написала Катерина.

Репяхова також показала радісного Мішу, який розплився в посмішці побачивши тата, а також розповіла, як пройшов переліт.

"Переліт був відносно спокійним. Але на паспортному контролі в Німеччині з нами хлопець спілкувався не дуже гарно. Нам реально "щастить" з мамою на таких. В подробиці вдаватися не буду. Але він не вірив, що ми повертаємось в Україну у війну. Думав, що приїхали жити в Німеччину з Ізраїлю", - розповіла Катя в Instagram-історіях.

Дружина Віктора Павлика Катерина Репяхова після початку повномасштабного вторгнення РФ жила на заході України, через місяць вона вирішила виїхати із країни разом із сином. Блогер вирушила до Ізраїлю, де мешкає її рідна сестра. Під час перельоту дружина артиста зіткнулася з неприємностями, про які докладно розповіла згодом.

За кілька днів до вильоту з Ізраїлю Катерина Репяхова з маленьким Мишком потрапила до лікарні. Молода мама підозрювала страшний діагноз, який добре знайомий її сім'ї.

Апостроф

Читай U-News в Google News
Читають Коментують
Стиліст назвала несподівані тренди літа 2022 

У моді будуть пір'я, сітка і бахрома. Український стиліст ...

Окна будут такими чистыми, будто их нет: французский способ мытья стекол

Говорят, что французы любят все натуральное, в том числе и ...

Астрологи назвали найбільших безвідповідальних знаків Зодіаку

На жаль, деякі люди так і залишаються у своєму мисленні ...