U-News » Шоу-біз » Оля Полякова розкрила непросту правду про себе під час війни
Всі новини

Оля Полякова розкрила непросту правду про себе під час війни

Полякова згадує, як її дочки просили прокидатися не під бомби, не під крики. Тому що вона весь час гортала стрічку новин і дівчатка чули звуки з відео.

Війна ніколи не проходить безслідно для її учасників: будь-то військові або просто мирні жителі, які пережили жахи вибухів і повітряних сирен.

24 лютого 2022 року надовго відібрало сон і апетит у більшості українців, хтось навіть впав у депресію. Не є винятком і українські знаменитості, адже вони були в такому ж жаху, як і звичайні жителі нашої країни.

Про прояви депресивних станів у себе розповіли і українки Оля Полякова і Маша Єфросиніна в рамках проєкту "Взрослые девочки" .

"Я чомусь спала 3 години, я не могла більше спати, десь протягом 1,5 місяців. Кожного дня я прокидалася о 6:30 і одразу ж дивилася новини",- згадує "Королева ночі".

Полякова згадує, як її доньки - Маша і Аліса - просили прокидатися не під бомби, не під крики. Тому що вона весь час гортала стрічку новин і дівчатка чули звуки з відео там.

"Я не хотіла жити, я не хотіла дихати. У мене була така дика депресія. Коли ти йшов до своєї кар'єри багато років, є*ашив, як проклятий кінь і у тебе нарешті починає щось виходити... І в 40 років тебе викидають з твого будинку, з твого життя. Розлучають тебе з твоїм чоловіком, розлучають твоїх дітей з їх батьком і все, і у тебе нічого немає: немає доходу, немає планів, немає розуміння, де тобі жити",- зізнається Оля.

На 7 або 8 день війни, донька Полякової Маша прийшла до неї з телефоном і каже: "Мамо, вбили мою подругу, Настю".

Дівчина їхала з Ірпеня зі своєю мамою і молодшою сестрою і росіяни розстріляли їх машину. 7-річна дівчинка залишилася без руки, а подруга Маші і її мама загинули на місці. Оля Полякова не могла в це повірити.

Після цього випадку Полякова прийняла складне для себе рішення - вивезти дітей закордон.

Читай U-News в Google News
Читають Коментують
Няня с проживанием за границу: основные разновидности

Няня с проживанием за границу – это профессионал, основная ...

Стиліст назвала несподівані тренди літа 2022 

У моді будуть пір'я, сітка і бахрома. Український стиліст ...

Окна будут такими чистыми, будто их нет: французский способ мытья стекол

Говорят, что французы любят все натуральное, в том числе и ...