U-News » За кордоном » Молдова продовжила надзвичайний стан через війну в Україні
Всі новини

Молдова продовжила надзвичайний стан через війну в Україні

Парламент Молдови продовжив надзвичайний стан, причиною якого стали біженці з України.

Депутати парламенту Молдови проголосували за продовження надзвичайного стану в країні ще на 45 днів, починаючи з 24 червня. Про це повідомляє NewsMaker.

Прем'єр-міністр Молдови Наталія Гаврилиця зазначила, що продовження надзвичайного стану дасть змогу і надалі приймати рішення про безпеку кордону, забезпечення громадського порядку, управління потоком біженців, влаштування дітей біженців в освітні заклади та їх медобслуговування. Також комісія зможе керувати енергетичною кризою в країні та кризою, пов'язаною з вантажоперевезеннями.

Раніше комісія з надзвичайних ситуацій пояснила необхідність продовження надзвичайного стану «ризиками для енергетичної безпеки країни, безпеки кордонів і необхідністю подальшого управління потоками біженців».

Нагадаємо, 24 лютого Росія розпочала масштабне вторгнення до України по всій довжині спільного кордону і з території Білорусі. Ворог обстрілює і бомбить міста та села України, катує і вбиває мирне населення. Того самого дня у Молдові оголосили режим надзвичайного стану на 60 днів. Пізніше прем'єр-міністр країни Наталя Гаврилиця заявила, що у Молдові надзвичайний стан діятиме доти, доки в Україні триває війна. 

Главком

Читай U-News в Google News
Читають Коментують
Няня с проживанием за границу: основные разновидности

Няня с проживанием за границу – это профессионал, основная ...

Стиліст назвала несподівані тренди літа 2022 

У моді будуть пір'я, сітка і бахрома. Український стиліст ...

Окна будут такими чистыми, будто их нет: французский способ мытья стекол

Говорят, что французы любят все натуральное, в том числе и ...