Студія "Квартал 95" продовжує активно висміювати найпопулярніші для українців теми, але не завжди публіка задоволена цими жартами. Так сталося і цього разу, коли актори відомого шоу показали сценку на досить болючу для українців тему.
Відповідне відео з’явилося на офіційній сторінці студії "Квартал 95" в Instagram, інформують Новини.Лайв.
"Квартал 95" висміяв розставання чоловіків і жінок під час війни
Українські гумористи і актори студії "Квартал 95" вирішили порушити одну з найболючіших тем на сьогодні. Так, вони придумали сценку на тему того, як зараз живуть чоловіки, яким доводиться залишатися в Україні, і жінки, які вимушені весь час війни жити в іншій країні.
"Багато чоловіків в Україні вже більше двох років вимушені жити далеко від своїх дружин. Тому той момент, коли дружина повертається додому, для них є особливим у всіх сенсах цього слова. Бажаємо всім якнайскоріше об'єднатись зі своїми коханими", — написали в описі під відео на офіційній сторінці студії "Квартал 95".
В мережі відреагували на сценку "Кварталу 95"
Побачивши цю сценку, підписники офіційної сторінки студії "Квартал 95" не змогли залишитися осторонь і почали висловлюватися стосовно неї. Зокрема, українці почали критикувати гумористів і розповідати про те, як вони роблять цим боляче.
- Зламані долі, сім'ї, багато хто вже ніколи не побачиться, цвинтарі — розміром з місто. З чого сміятися???!
- Боже, які ж вони огидні та цинічні. Як можна в такий час таке співати і ходити на ці так звані "концерти". Боже, які ж вони к*нчені та безсовісні, гидотні, і це жінка?
- Дякую, що тримаєте планку низькосортного г*вна, я так зрозумів, що "жарти" про Бучу і катівні для дітей незабаром будуть
- Це не смішно, це боляче
- Дивний якийсь гумор у них став
- Мабуть, треба було б сміятися за сценарієм, але щось не смішно, навіть гидко
"Квартал 95" їздить містами України з благодійними концертами
Гумористи студії "Квартал 95" дають благодійні концерти, де збирають гроші на допомогу Збройним силам України. Зокрема, артисти виступають перед військовими на передовій і перед людьми, які живуть на деокупованих територіях.