U-News » Події » "Прорив" кордону в Курській області: у Forbes пояснили, що не так із рейдом і чому Захід не в захваті
Всі новини

"Прорив" кордону в Курській області: у Forbes пояснили, що не так із рейдом і чому Захід не в захваті

Аналітик Forbes Девід Екс вважає це вторгнення "безглуздим і марним".

В Росії напередодні заявили, що нібито ЗСУ прорвали кордон у Курській області, а також про бої у прикордонні. Тим часом у Мережі повідомляють про втрати окупантів і знищення ворожої техніки. Втім, усе це є "безглуздим і марним", пише ТСН.

Про це заявив аналітик Forbes Девід Екс.

З його слів, задіяні в прориві російського кордону сили більше стали б у пригоді на сході, де ЗСУ відступають під натиском окупантів.

Усе це дуже драматично - але це також ганебна трата дорогоцінних військових ресурсів. У той час як Легіон "Свобода Росії" байдикував у Суджі, місті, що практично не має військової цінності, українські бригади відступали з Нью-Йорка на сході України, - зазначає аналітик.

На думку Екса, ймовірно, оборонці Нью-Йорка виграли б від підкріплення від того ж Легіону "Свобода Росії", "який наразі витрачає свої війська і боєприпаси, "збираючи кілька російських полонених у прикордонному місті, яке ніхто не очікує, що українські сили утримуватимуть у довгостроковій перспективі".

Аналітик наголосив, що вже було чимало прикордонних рейдів на територію РФ. Втім, жоден із них не призвів до того, що Україна утримала будь-які нові території. За його прогнозом, Легіон "Свобода Росії" майже напевно відступить із Суджі протягом кількох днів. Ба більше - цей рейд стане лише крихітною подією в історії російсько-української війни. Водночас легіон міг би допомогти 41-й і 53-й механізованим бригадам утримувати Нью-Йорк.

Неясно, хто санкціонував рейд у Суджу і які були їхні цілі. Легіон "Свобода Росії" підпорядковується українському розвідувальному управлінню в Києві, але може мати велику свободу дій для планування власних операцій. Можливо, цілі легіонерів здебільшого політичні, а не практичні. Тобто, вони намагаються набрати пропагандистські бали, "вторгаючись" у Росію. Але очевидно, що той, хто дав зелене світло рейду, не зміг оцінити найнагальнішу проблему України: брак добре навченої піхоти, - наголошує аналітик.

Своєю чергою, фінський аналітик Йоні Аскола вважає, Україна могла б зміцнити свої позиції на передовій раніше, скоротивши територіальні втрати за рахунок мобілізації більшої кількості військ. Він також наголошує, що багатьох підрозділах не вистачає піхоти, а Україні бракує підрозділів на фронті та в резерві.

У цьому контексті непробачно для будь-якого українського чи проукраїнського командира витрачати життя на рейд, який у кращому випадку має лише швидкоплинну пропагандистську цінність. Ці сотні легіонерів мають воювати на сході, а не шукати пригод на півночі, - йдеться у матеріалі Forbes.

Додати коментар

Читають Коментують
«Шедевр» пропаганди: пам’ятник родині солдата у Росії викликав лише насмішки
14 945
Названо три найбезкомпромісніші знаки зодіаку: вони не відступлять ні перед чим
14 155
Від холестерину і для довголіття: японці розкрили, який продукт треба їсти кожен день
13 227
Її досі продають у магазинах: експерти застерігають про отруйну рибу в Україні
12 955
Чоловік витратив понад $15 тисяч, щоб перетворитись на собаку: ким він став насправді
12 601
Медики назвали простий засіб для запобігання тромбозу
11 419
«Пророкував» чи просто персонаж? У серіалі «Слуга народу» помітили Міндіча
11 211
Кардіолог назвав продукт для сніданку, якого слід уникати гіпертонікам
10 449
Чоловік купив стару хату в Карпатах: що він побачив всередині
9 442
Перелічено продукти, які можна вживати після терміну придатності
8 847
Пенсійний фонд помиляється: як українці втрачають тисячі гривень через бюрократію
8 527
Що можна знайти у секонд-хенді? Українка вразила мережу своїми "скарбами" для дому
8 105
Мільярдер придумав конкурс для тих, хто вірить у плоску Землю із нагородою в $3 млрд
7 902
Пенсійний фонд помиляється: як українці втрачають тисячі гривень через бюрократію
4
Нардеп пропонує зробити день звільнення Єрмака національним святом
3
Угорський міністр оборони проголосив військову поразку України
2
Залужний про мир: можливість для політичних реформ та відбудови
2
Не вдягайте ці кольори на Новий рік: відлякають щастя, гроші та кохання
1
Швидкість світла спіймано на відео: вчений провів експеримент у власному гаражі
1
Сім основних ознак присутності поруч з вами Ангела-охоронця: народні прикмети
1
Апетитні форми на сцені: Дженніфер Лопес у бікіні вразила накачаним пресом
1
Хто така Ірина Пікалова, яка отримала частку у новій компанії "Кварталу 95" і є кумою Зеленських
1
«Заберуть на фронт»: як покупка дивана в Житомирі переросла в погрози через ТЦК
1
Журналісти знайшли доньку Путіна в Парижі: чи стане вона "ППО в Києві"
1
Магія котів: яку долю, за народними віруваннями, несуть білі, руді та триколірні звірі
1
«Шедевр» пропаганди: пам’ятник родині солдата у Росії викликав лише насмішки
1
Як коригується асиметрія грудей

Асиметрія грудей в жінок є поширеним явищем, яке може ...

Гармонія в ліжку, сварки поза ним: чи приречена ваша пара на розрив

Чудова інтимна близькість може створити ілюзію ідеальних ...

У чому зустрічати Різдво і Новий рік 2026: "луки" зі спідницями за знаками Зодіаку

Новий рік Червоного Вогняного Коня обіцяє яскраві зміни, а ...