U-News » Політика » Юркове праздникове казанє
Всі новини

Юркове праздникове казанє

Юркове праздникове казанєХоча покровителем Львова вважають святого Юрія, який подолав Змія, але мені чомусь власне ім‘я асоціюється з «Арій». Юрій – Арій… Звісно – це черговий привід недоброзичливцям мене вколоти за гординю. Проте, яка тут гординя? Ніхто не знає, ким ті арії були, звідкіля взялися й куди щезли. Може то трипільці? Адже знаходять на території України їхні прадавні міста-гіганти, вік яких 3-5 тисяч років, населенням від 5 до 20 тисяч люду. І що? Фінансує держава ці розкопки? Може Гройсман чи Вальцман гордяться унікальною трипільською керамікою, розписаною космогонічною символікою? Отож…

Мої читачі мабуть помітили, що вперше я написав «Вальцман». Дехто стверджує, що це правдиве прізвище Петра Олексійовича, але не впевнений – не пиши. Тим паче, якось «Порошенко» більше пасує українському президентові. Тому так ніколи й не писав. Але шановний Яків Дов Блайх, головний ребе Києва й України, не може помилятися, а тим паче брехати! Тому вірю, що Порошенко є юдеєм, хоча водночас і православним дияконом Московського патріархату. Мамона дама примхлива й не постійна…
Відеодоказ ось:

Уявляєте, коли б у Ізраїлі який місцевий православний патріарх колись назвав нинішнього президента Реувена Рівліна українцем за національністю, і відеодоказ цього раптом з’явився б у якійсь соціальній мережі? Звісно, там таке не можливо. Але раптом – то якою би була реакція суспільства?

Ні, немає поганих національностей, але коли чоловік приховує з якого він роду-племені – то хіба добре? А коли цей чоловік президент? Підозрюю, що ґвалт з берегів Мертвого моря лунав би на весь світ. А у нас тиша. Мертва…

Для мене давно є очевидним і зрозумілим, що демократія – це такий самий міф як і комунізм. То лише псевдоальтернативи сформовані «хитрими писками», тими, які, за влучним висловлюванням Івана Франка, стирчать за спиною кожної з політичних партій. Комуністи, ліберали, демократи, націоналісти… Так-так, винятків немає, бо хто платить гроші – той і замовляє музику. Але якщо ми говоримо про демократію – то немає бути заборонених тем.

У нас, до прикладу, не прийнято говорити про єврейську національність наших владоможців, олігархів і політиків. Як тут не згадати Григорія Клімова, який ще за часів СРСР, перебуваючи як утікач на «заході», писав:
«Так що ж тоді виходить? А виходить ось що – як тільки ви спробуєте писати, критикувати чи аналізувати євреїв, єврейське питання, – миттєво здіймуть крик дегенерати з навколишнього середовища і почнуть активно виступати на захист євреїв».
«На захист» – це звинувачувати в «антисемітизмі», фейковому терміні, який послуговує для наліплювання ярликів, як, до прикладу, «конспірологія».

Чому, що в Україні, що в Росії при владі, непропорційно національному складу, так багато ж#дів? Ой! Що ж це я – махровий антисеміт (як про мене розпускає чутки один екс-товариш)? Ось що на цю тему писав професор, д-р Содомон Гольдельман:
«… стверджую, що термін «жид» є властивий українській мові як теж іншим слов’янським мовам (наприклад: польська, чеська, білоруська), уживання його в згаданих мовах є природнє і немає зневажливого характеру, як у мові російській. Уважаю, що в Совєтській Україні приписано уживати слова «єврей» зі святенництва, щоб не викликати у читачів, котрі звикли до образливого сенсу слова жид у російській мові, запідозріння автора в антисемітизмі. Очевидно, ніхто з читачів моєї монографії не запідознить в антисемітизмі її національно-жидівського автора… Взагалі, я засадничо ніколи б не погодився на уживання терміну єврей у моїх українських працях, бо добачав би в тому святенництво та боягузство». Писано в Єрусалимі, січень 1964 року.

Харківський екс-ребе Ходос, який поспілкувавшись у Нью-Йорку з лідером Хабаду паном Шнеєрсоном перейшов у православ’я, писав наступне:
«Мова, звичайно ж, йде не про персоналії, а про явище, коріння якого сягають джерел нашої «незалежності».
Десять років назад в єдиному пориві злилися єврейський капітал та корумпований чиновник, котрі спільними зусиллями захопили владу в Україні.
На цьому зґанджованому зв’язку і будується сьогодні так звана «вертикаль влади», а по суті – система двоєвладдя, як на найвищому державному рівні, так і у всіх регіонах країни.
Ви скажете, чому власне єврейський капітал – продажні чиновники купляються на будь-які кошти. Щодо чиновників – не сперечаюся. А з приводу єврейського капіталу, поясню.
На самому старті Незалежності в Україну, в якості валюти-лідера, увійшов містер Долар, який легко поклав на обидві лопатки наші дохлі купоно-карбованці.
Ви вже знаєте першу Руку, в яку потрапляють долари прямо з друкарського верстату. Але ви не знаєте, як, у мене на очах, через синагогу підіймались місцеві єврейські олігархи.
З цією метою і з’явились до нас заокеанські (хабадські) равини, котрі взяли на себе роль посередників між українськими євреями-підприємцями і Міжнародним Єврейським Капіталом…
Тому «новий українець» – це випадковість, а «новий єврей» – це закономірність. І за кількістю грошей, і за числом самих олігархів рабіновичі-абрамовичі далеко залишили усіх позаду.
При тому, на відміну від інших «багатеньких», євреї вміють користуватися своїми багатствами: вони купляють владу!».

Наводив я й слова принципового противника «міфу Голокост» – австрійського равина Мойше Ар‘є Фрідмана, який на конференції в Тегерані, у 2006 році, сказав наступне:
«Під час бесіди між Адольфом Ейхманом та майбутнім ізраїльським президентом Хаїмом Вейцманом [президентом (1929–1946) Всесвітньої сіоністської організації, першим президентом Держави Ізраїль, обраним 16 травня 1948 року, який залишався на посаді до своєї смерті 9 листопада 1952 року – авт.], котра відбулася в 1934 році і якій передували переконливі прохання Вейцмана вигнати євреїв з Німеччини, Ейхман запитав: “Чи можете ви, пане Вейцман, взагалі прийняти так багато євреїв?” Відповідь: “Ми охоче приймемо тут сили, здатні воювати за нас у Палестині, а інших потрібно ліквідувати, як непотріб”.

Може пан Фрідман бреше?!
Підозрюю, що пан Фрідман, який Міхіаіл і друг (покровитель-куратор-спонсор) пана Садового та потенційний фінансист виборчої компанії Вакарчука, таки часто говорить неправду. Інакше він не мав би 15 мільярдів долярів статків. А ще цей Фрідман дуже боїться, бо підписав, як і український олігарх Пінчук, «клятву дарування» 99% своїх статків на «благодійність» ініційовану Гейтсом і Баффеттом…

Так ось, Мойше Арьє Фрідман зробив низку подібних заяв. І що – хтось дискутує з цього приводу?
Ми ж так ганимо фашистів, клятого Гітлєра, а про сіонізм мовчимо. Натомість, 10 листопада 1975 року ХХХ сесія Генеральної Асамблеї ООН ухвалила (за-72, проти- 35, утрималися-32) резолюцію 3379, яка визначила сіонізм як «форму расизму та расової дискримінації». Під тиском США та Ізраїлю її відмінили лише в 1991-му. Знайомий рік, чи не так? Письменник Ленні Бреннер у своїй книзі «Сіонізм в епоху диктаторів» написав: «Навіть Альберт Ейнштейн погодився з сіоністськими расовими концепціями; вчинивши це, він підсилив расизм, підтримавши його престижем своєї репутації».

Що таке «сіоністські расовові концепції»? До прикладу, священною книгою «фашистської секти» (за словами Едуарда Ходоса) Хабаду вважається «Танія». Ось що там сказано:
«У кожного єврея, як праведника, так і грішника, є дві душі, як сказано:
«І душі Я сотворив, що означає дві душі. Одна з них пов’язана зі стороною світу, котра називається «кліпа» [нечисті бажання – авт] і «сітра ахра» [нечисті сили – авт]. Ця душа поміщена у кров людини і оживляє тіло, як написано: «Адже душа людини в крові». І від неї беруть початок всі негативні якості…

Від неї походять також і ті добрі властивості, які від природи належать кожному єврею, такі, як співчуття та допомога ближньому, так як ця душа, пов’язана зі «зворотньою стороною», походить від так званої «кліпат Нога» [внутрішнє тіло – духовні бажання, наполовину хороші, наполовину погані – авт] в якій частково є і добро і походження якої пов’язано з тайною Дерева пізнання добра і зла. Однак душі неєвреїв походять від інших, абсолютно нечистих “кліпот” (богопротивні демонічні сили, або й цілі світи), в яких добро повністю відсутнє…
Друга душа, що вирізняє кожного єврея, – частина безграничної сутності Бога…».

Якщо по простому: в кожного єврея є дві душі: тваринна й божественна, а у неєвреїв лише одна – тваринна. Тепер зрозуміло? Ні? Ви носите вироби зі шкіри й не переймаєтесь, що заради вашого комфорту чи просто моди вбивають тварин? Отож. Але ж вони теж Божі істоти і у них є якась душа…

Запитаєте: ну добре, а яке діло нам до тієї «секти»?
Та начебто ніякого, коли б її найбільший у світі центр не знаходився у Дніпропетровську та не був збудований за гроші наших олігархів (у нас украдені) – чи то симпатиків, чи то адептів Хабаду. Ну і до відома: головний равин Росії та добрий приятель Путіна, Берл Лазар – це посланець Хабаду, а свати Трампа та його дочка Іванка, яка прийняла іудаїзм і взяла собі ім‘я Яель (сарна) відвідують синагогу… Ага, саме ту…

– Всі проблеми, всі страждання світу – лише через євреїв… Якщо це закон природи – його потрібно розкрити всім – ми ж у ньому знаходимося…, – це слова Міхаеля Семеновича Лайтмана, члена Світової Ради Мудреців, кандидата філософських наук, кабаліста, професор онтології та теорії пізнання, засновника та керівника Міжнародної Академії Кабали, інституту дослідження Кабали ім. Й. Ашлаґа. Бачите – ще один клятий антисеміт…

До чого це я? Спробую вкотре пояснити. Те, що ви вважаєте гординою – це швидше розпач. Тому часом і дратуюсь, хоча все більше розумію: немає сенсу намагатися щось комусь пояснити, наражаючись на неприємності, м’яко кажучи. А дратуюся від рівня та тематики дискурсу, від нікчемності тем, від тотальної хуцпи, від того, що людське стадо покірно йде на «мешти», «чемодани», «сумочки» та задовільняє чиюсь нелюдську жадобу влади і насолоду від мук, горя та страждання мільйонів людей.

Ви думаєте, що в переддень Першої чи Другої світових воєн люди не молилися Богу, не любили, не мріяли про майбутнє? А потім, «раптом», ХТОСЬ урохомлював якісь потаємні механізми і починалося пекло. Таке, яке нещодавно було в Югославії та Лівії і сьогодні триває в Сириї та тліє, пожираючи людські життя, у нас на Донбасі…

Я намагаюся поділитися своїм розумінням процесів, які відбуваються нині, й застерегти від великої біди. За це мене деякі друзі вже навіть кличуть «Вісником Апокаліпсису». Нехай так, але поки не почався всесвітній Голокост – всеспалення, я пишу. Вкотре повторюся – моя справа лише застерегти, а не втручатися в процеси. Ми, кожен із нас, є сотворцями реальності. Тому розуміння процесів налаштовує людей на роздуми у вірному напрямку. Там де увага – там і енергія. Відтак, намагаюся спрямовувати увагу своїх читачів на речі важливі. Не завжди то вдається, бо я не гуру і не проповідник, а звикла грішна людська істота. Але вже як можу і чим можу…

Тому на мене часто зляться прихильники ріжних Маятників, бо намагаюся не бути втягненим жодним і зворотньо – вказую на їхню недосконалість. Не важливо – це релігія, чи бізнес. І перша і другий нині поглинуті надпотужним Маятником лихварської системи…
Є певна інерційність. Тішуся, що мої прогнози не збуваються так швидко як остерігався, але сумно – бо рухаємося ми все таки саме туди, куди передбачав.

Незворотні процеси можуть розпочатися у будь-яку мить. До прикладу після 13 травня, коли США перенесуть своє посольство в Єрусалим, а ісламський світ повстане у «священному джихаді» в його хибному теперішньому розумінні.

Тож на порозі Третьої світової не повинно бути заборонеих тем. Коли про ці речі говорять такі люди як Міхаель Лайтман, а Папа спільно застерігає з Московським патріархом, то значить справи зайшли вже надто далеко. Але ніхто людство рятувати не буде. Природа не зла – вона справедлива і просто знищить глобальний деструктивний Маятник, вкупі з набридливими комахами, які гордо називаються людством…

Я не даремно розпочав своє казанє з історії та аріїв. Таки правий був Микола Руденко, який у 2004 році написав:
«Земна цивілізація підходить до свого завершального екзамену, а його підсумки значною мірою залежатимуть від того, як цей екзамен складе Україна».
***
При нагоді вітаю всіх своїх тезок зі святом – най Ангел хоронитель – Львова покровитель, боронить нас від усього злого, лихого і від президента Садового. Амінь!
Блог Юрка Ситника
Читай U-News в Google News
Читають Коментують
Андрій Данилко відгуляв гучне весілля і показав наречену
27 570
Генерал Марченко розповів, коли в Україні можуть завершитися активні бойові дії
22 818
У мережі показали кілька людей, які гірко пошкодували, що зробили тату
18 836
Війна скоро вступить в нову фазу - британська розвідка
16 701
37-річна Тіна Кароль вперше показала своє фото на паспорт: без фотошопу виглядає так, що не впізнати
16 325
Французький вчений видав фотографію шматка ковбаси за чіткий знімок зірки
13 497
Вирішальні тижні для ЗСУ. Сценарії війни від NYT
12 576
Знайдено щоденник Людмили Путіної, який вона вела під вигаданим ім'ям
11 759
У чому секрет фірмової зачіски Бориса Джонсона. Шість основних версій
11 643
У РФ назвали умову переговорів Путіна та Зеленського
11 109
У Повітряних силах засвітили модернізований МіГ-29: озброєно ракетами Р-27 із дальністю до 90 км
11 082
Якщо у вас є склянка кефіру, приготуйте легкий десерт без випічки
11 057
Що потрібно зробити з пшоном, щоб каша не гірчила
10 467
Які симптоми після їжі вимагають обов’язкового звернення до лікаря
0
Три знаки зодіаку, яким сьогодні потрібно переходити від слів до дії
0
Домашнє вино з чорної смородини: без горілки та спирту
0
З піснями під обстрілами - як мелітопольці виїжджають з окупованого міста
0
В Україні з’явився незвичайний дорожній знак
0
Секрети довголіття: у кого з чоловіків більше шансів жити довше за жінок
0
Наталія Могилевська звернулася до ЗСУ після вибухів у Криму
0
П'ять знаків Зодіаку мають містичну силу: у кожного - свої особливі здібності
0
Як приготувати смачні курячі котлети з кукурудзою
0
Фотошоп і криві руки: у Росії осоромилися з рекламою служби за контрактом
0
Знаки Зодіаку, які чекає перелом долі вже зовсім скоро
0
Лікар перерахував ознаки раку кишківника
0
Ольга Сумська показала, який тест на українця тепер на касі супермаркету
0
Як легко відбілити ванну до ідеального стану: 3 перевірені способи

Якщо не підтримувати чистоту ванни, згодом вона може ...

Мінімальний набір кухонного приладдя для молодої сім'ї

Згодом на кожній кухні формується оптимальний набір ...

Секс для них – справа другорядна: найгірші коханці за знаком Зодіаку

Астрологи назвали знаки зодіакального кола, представники ...