Клієнти ПриватБанку отримали фейкові SMS щодо проблем з банкоматами

Клієнти ПриватБанку у вівторок почали отримувати фейкові SMS з невідомих номерів про те, що його банкомати протягом дня з технічних причин не працюватимуть. Пресслужба банку наголосила, що це дезінформація і ПриватБанк працює в стандартному режимі.

"Про будь-які зміни в роботі ми інформуємо клієнтів виключно через офіційні банківські канали інформації", – сказав LIGA.net прессекретар ПриватБанку Олег Серга.

Він попросив клієнтів банку та усіх громадян України користуватись у своїх рішеннях інформацією виключно з офіційних і перевірених джерел.

ПриватБанк – найбільший банк України. Його послугами постійно користуються майже 18 млн українців. У ПриватБанку понад 7300 банкоматів всією Україною. У 2021 році банк отримав рекордні 35 млрд грн чистого прибутку.

Розсилання фейкових SMS збіглося з найбільшим загостренням ситуації біля кордонів України за багато років. Кремль перекинув бойову техніку та війська до кордонів України та 10 лютого розпочав масштабні навчання з Білоруссю. Захід вважає, що вони будь-якої миті можуть перерости у масштабне вторгнення на територію України.

15 лютого Росія заявила, що повертає на постійні бази військових двох округів. Наразі ніяких підтверджень цьому з незалежних джерел немає. Глава МЗС Дмитро Кулеба відреагував на заяву Росії щодо відведення військ словами "побачимо – повіримо".

Ліга

Новости по теме: