Поліцейські показали, де "знайшлися" речі загиблого під колесами кортежу Ярославського6

Усі речі "знайшлися" у службовому приміщенні чугуївського моргу на Харківщині, повідомили у відділі комунікації обласної поліції.

"Після розголосу у ЗМІ інформації про відкриття кримінального провадження за фактом зникнення з Чугуївського районного відділу Харківського обласного бюро судово-медичної експертизи одягу загиблого в автопригоді чоловіка, всі речі знайшлися", - зазначається в повідомленні.

Триває огляд місця події, проводиться відібр зразків ДНК з виявлених пакету та речей, відбитків. Їх порівняють з відбитками пальців працівників установи для встановлення причетних до зникнення одягу загиблого.

Винні особи нестимуть кримінальну відповідальність.

 14 лютого до поліції надійшла інформація про те, що працівники Чугуївського моргу Харківського обласного бюро судово-медичної експертизи виявили втрату речових доказів у справі ДТП з кортежем президента бізнес-групи DCH Олександра Ярославського.

Слідчі розпочали кримінальне провадження. Аби встановити місцезнаходження втрачених речових доказів, поліцейські склали перелік співробітників закладу, провели обшуки та огляди в приміщенні моргу, за адресами мешкання працівників установи, а також у їхніх авто.

Газета.UA

Новости по теме: