"Створюється відчуття, що винного вже призначили" – Ярославський про ДТП

Бізнесмен Олександр Ярославський вважає, що розслідування справи смертельного ДПТ з його кортежем має упереджений характер і на його бізнес чиниться тиск. Заяву Ярославського опублікувала прес-служба DCH.

"На жаль, манера проведення слідчих дій, у контексті яких публічно згадується моє прізвище, дуже погано вписується у правове поле. Створюється відчуття, що винного вже призначили і тепер підганяють під це доказову базу у найгірших традиціях "політичної доцільності", – йдеться у заяві. .

Ярославський вважає, що перебіг розслідування ДТП має ознаки упередженого ставлення та подвійних стандартів.

"Як у справі, яку взяли під особистий контроль голова МВС і Генеральний прокурор, можуть зникнути ключові докази? Про яку об'єктивність може йтися, коли викрадаються і підкидаються докази?... коли очевидні відверті спроби дестабілізувати моє приватне життя і мої робочі процеси?" – написав Ярославський.

Він додав, що його юридична команда з першого дня активно займається виявленням справжніх обставин ДТП. Щойно дозволить графік, Ярославський буде готовий особисто взяти участь у всіх слідчих діях.

"Я не олігарх – у мене немає кишенькових ЗМІ і політиків... Я не маю наміру терпіти несправедливе ставлення до себе, яке може кинути тінь на моє чесне ім'я і відбитися на роботі трудових колективів компаній, що належать мені", – резюмував Ярославський.

У ніч проти 10 лютого під Чугуєвом Харківської області кортеж Ярославського збив на смерть чоловіка. Нацполіція повідомила, що викликає Ярославського на допит, але, за даними УП, бізнесмен терміново вилетів до Лондона. Ярославський стверджує, що не причетний до смертельної ДТП, оскільки спав удома у цей час. У групі DCH бізнесмена заявили, що за кермом був водій однієї з допоміжних служб компанії. Однак у МВС це спростували та звільнили голову поліції Харківської області. ГБР відкрило справу про фальшування ДТП. 11 лютого у групі DCH пояснили, чому Ярославський терміново відлетів до Лондона.

LIGA.Бізнес 

Новости по теме: