Марія Яремчук розчарувалась у Ані Лорак, яка мовчить про війну

Українська співачка Марія Яремчук під час повномасштабної війни повернулась у творчість та спілкується з журналістами. У новому інтерв’ю зірка засудила українських артистів, які мовчать про події в Україні, зокрема Ані Лорак.

Марія Яремчук зізналась, що після своєї участі у Євробаченні її запрошували працювати у Росію, але вона відмовилась від цієї пропозиції.

"Зараз ми певною мірою складаємо іспит з історії. Наразі ключовий момент, щоб визначитися зі своєю позицією. І такий момент був у 2014 році. У мене було безліч замовлень РФ після Євробачення, але це було неможливо", - додала Марія.

Також зірка додала, що обурена мовчанням українських артистів у такий час. Зокрема, Марія розкритикувала Ані Лорак за її позицію.

"Нашим артистам, які живуть у Росії і не говорять про війну, повернення назад немає. Ані Лорак мене розчарувала найбільше.Якщо до цього якісь півміри могли бути, Ані Лорак виступала в Україні цього року, то в цій ситуації - це просто кричуще! Немає слів, щоб залишатися коректною та не використовувати нецензурні слова. Це ж не конкурс краси, де всі Міс Всесвіту кричать: "Ми за мир і щоб діти не хворіли". Це війна та ці дітки гинуть тут і зараз, гинуть люди! Гнів бере такий, і лють, і злість, і сум, колосальний сум, що мені здається іноді, що серце стільки витримати не може. Банально сказати: "Нет войне" ще гірше, ніж не сказати нічого, мені здається", - зізналась співачка.

Новости по теме: