Анатолій Анатолич пояснив, чому не можна вірити Собчак та іншим "ліберальним" російським журналістам

Український телеведучий Анатолій Анатолич розповів, чому не варто вірити журналістці Ксенії Собчак та іншим "ліберальним" працівникам російських ЗМІ. За його словами, взагалі не треба вірити нічому, що кажуть у Росії.

У своєму Instagram телеведучий поділився думкою, що у Росії не залишилося чесних журналістів. Навіть такі "ліберальні" до нас персонажі, як Собчак чи Олексій Пивоваров, все одно на боці зла, інформує UAINFO.org.

"Навіть якщо вони трохи на боці зла, на півшишечки, дуже обережно... Це означає, що ця темрява вже торкнулася їх, як у Венумі, і вона вже заразила їх. Не буває трохи", – зазначив Анатолій Анатоліч.

Телеведучий закликав співгромадян не вірити нічому, що говорять у Росії, адже це точно буде брехня, або підведення до чогось поганого в майбутньому.

"Коли у лютому з'явилися новини про те, що Україна вирішила напасти на Донбас, і несподівано почала бомбити нещасних жителів, всі зрозуміли, що зараз буде жерсть з боку РФ. Потім було визнання незалежності та війна. І так у всьому. І так завжди. Не вірте Собчак і подібним правдолюбам. Вони вас на**бують", – резюмував ведучий ранкового шоу "Ранок з Україною".

Новости по теме: