Камалія поїхала на батьківщину чоловіка до Пакистану

Українська співачка Камалія одружена з пакистанським мільярдером. За кілька днів до війни Захур відвіз їх дочок до Великої Британії, оскільки є підданим тієї країни. Співачка вирішила залишитися вдома з мамою, бо не вірила, що розпочнеться війна. У результаті їй довелося тікати зі столиці під ракетними ударами.

Незабаром зірка опинилася у Польщі, де давала благодійні концерти та збирала гроші на допомогу Україні. Зараз Камалія зі своєю сім'єю вже далеко від меж своєї рідної країни – на батьківщині чоловіка, в Пакистані.


Там вона продовжує привертати увагу до бід, з якими зіткнулася Україна. Виконавиця зустрілася з місцевою зіркою, яка відкрито виступає проти російської агресії, а також із послом України у Пакистані, який організовує доставку гуманітарної допомоги.

"Пакистанська суперзірка Mustehsan відкрито виступає проти російської агресії в Україні. Посол України в Пакистані Маркіан Чучук Embassy of Ukraine в Islamic Republic of Pakistan успішно відправляє допомогу з Пакистану в Україну", - зазначила Камалія.

Також виконавиця працює над записом нової пісні, яку їй написали люди, які пережили всі жахи війни:

"Пісню "Кулями", для мене написали чернігівські автори, які пережили жахи російської агресії. Коли її співаю, ледве стримую сльози. Готуюся до запису. Сподіваюся, що ви її скоро почуєте. Слава Україні"

Новости по теме: