В Україні потеплішає до +20: синоптики розповіли про погоду в останні дні квітня та на початку травня

Наприкінці квітня, зазначили синоптики, в Україні буде досить контрастна погода - від плюс 3 у Карпатах до 24 градусів тепла на Луганщині. То коли ж на всій території країни стане тепло? 

У четвер, 28 квітня, дощ можливий на заході, а також місцями на півночі, півдні та в центрі, швидкість вітру - близько 10 метрів на секунду. Вдень на заході, півночі та в центрі стовпчики термометрів покажуть плюс 12, а у південних та східних областях - до 19 градусів тепла.

У п'ятницю, 29 квітня, дощі очікуються в центрі України, на сході та півдні місцями можливі грози, швидкість вітру - близько 12 метрів на секунду. У західних, північних, центральних областях температура вдень до 12, на сході місцями повітря прогріється до 19 градусів тепла.

У суботу, 30 квітня, грози можливі на сході та півдні країни, швидкість вітру — близько 10 метрів на секунду. Вдень на півночі, в центрі та на сході - плюс 12−14, а ось у Криму та Закарпатській області повітря прогріється до 17 градусів тепла.

У неділю, 1 травня, очікується суха погода, швидкість вітру - близько 8 метрів на секунду. Вдень на півночі місцями до плюс 12. Найтепліше буде у Закарпатській області - до 19 градусів.

- 2 травня очікується погода без опадів, 3−5 травня у західних, північних, а місцями у центральних та східних областях можливі атмосферні фронти, які принесуть короткочасні дощі, часом грози, — розповіла «ФАКТАМ» заступниця начальника відділу метеопрогнозів Українського гідрометцентру Наталія Голеня. — Температура в цей період: ночами очікується 3−10 вище за нуль, а вдень 13−18 тепла. На півдні та сході повітря прогріється до 17−22 вище за нуль.

ФАКТИ

Новости по теме: