Дружина Остапчука відповіла на нападки українців, які звинувачують її в "неналежній" поведінці під час війни

Українцям не сподобалося, що Христина продовжує займатися рутинними справами в такий непростий для країни час.

Молода дружина відомого телеведучого українських шоу "Співають всі!" і "Маска" на телеканалі "Україна" Володимира Остапчука має чималеньку аудиторію в соцмережі і частенько розповідає фанатам про особисте життя, присвячуючи їх в цікаві подробиці. На Христину Горняк в Instagram підписано понад 100 тисяч осіб.

Христина Горняк відреагувала на звинувачення одно зі своїх підписників про те, що вона нібито поводиться аморально під час війни, виставляючи фотографії зі своїми образами в дзеркалі і тощо. Дружина Остапчука заявила, що вона усвідомлює, що зараз відбувається в її рідній країні, але через це не позбавляє себе можливості жити.

Дівчина також нагадала, що з початку вторгнення росії всіляко допомагає українцям, відправляючи гуманітарну допомогу.

"Так, в країні повномасштабна війна, яка забрала сотні життів, руйнує домівки, розрушає міста, і повірте мені, я це дуже добре розумію, інакше я б не робила все те, що роблю вже два місяці по допомозі, я б не носила щодня коробки по 10 кг, коли моїй поломаній спині це категорично робити не можна, і так далі, АЛЕ ЖИТИ Я НЕ ПЕРЕСТАНУ!" - заявила дівчина.

Крім того, вона написала, що вдячна кожному новому дню і зараз живе на повну, тому не збирається припиняти доглядати за собою або займатися рутинними справами. Дружина Остапчука порадила і своїм шанувальникам не забувати про свої потреби і бажання.

"Бог дарує мені захист, щодня я просинаюсь і дякую за ще один день, а ввечері за прожитий день, бо я не знаю, скільки таких днів мені відміряно, тому я БУДУ І ХОЧУ ЖИТИ щодня!" - написала Христина.

Новости по теме: