Колишній британський шпигун розповів, що Путін постійно перебуває в оточенні лікарів

За словами колишнього високопоставленого британського шпигуна, путіну тепер постійно потрібна команда лікарів, оскільки його здоров'я погіршується, оскільки точні подробиці його хвороби "залишаються загадкою".

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

За словами колишнього офіцера британської розвідки, путін "божеволіє", оскільки його слабке здоров'я занурило Кремль в хаос.

За словами Крістофера Стіла, який раніше керував відділом росії в МІ-6, російський президент постійно оточений командою лікарів і потребує цілодобового догляду.

У бесіді з Едді Мейром на LBC він сказав, що, "точні деталі" поганого стану здоров'я путіна залишаються оповитими таємницею, і навіть високопоставлені колеги російського лідера залишаються в невіданні.

Але пан Стіл сказав, що очевидно, що колишній офіцер КДБ серйозно хворий і що його слабке здоров'я починає позначатися на Москві, яка веде війну з Україною.

Він сказав: "Його постійно супроводжує команда лікарів. Засідання Ради безпеки, які нібито тривають цілу годину, насправді розбиті на кілька секцій, між якими він виходить і отримує якесь лікування. Значить, він серйозно хворий, наскільки він невиліковний, незрозуміло, ми не можемо бути повністю впевнені. Але зараз це, безумовно, робить дуже серйозний вплив на управління росією».

Наростають чутки про справжню природу медичних проблем путіна. У деяких повідомленнях стверджується, що він хворий на рак і проходить курс хіміотерапії та лікування стероїдами.

Інші твердження припускають, що путін страждає хворобою Паркінсона або ранньою стадією недоумства.

Знай

Новости по теме: