U-News » Здоров'я » На яких ділянках тіла виникають найнебезпечніші родимки: пояснює онколог
Всі новини

На яких ділянках тіла виникають найнебезпечніші родимки: пояснює онколог

Найнебезпечніші родимки, здатні швидко перероджуватись у злоякісні утворення, виникають на певних ділянках тіла, каже онколог Ольга Машкова.

Багатьом відомо, що один із найагресивніших видів раку – меланома (рак шкіри) – може виникати на місці родимок. Людям, які мають на тілі багато родимок, лікарі радять стежити за їхнім станом.

У своєму інтерв’ю Машкова зауважила, що потрібно завжди звертатися до медиків, якщо шкіра, що оточує родимку, виглядає почервонілою, запаленою, а також якщо на родимці з’являються вузлики, плями.

«Особливо небезпечні родимки великого розміру, а також ті, які мають нерівні краї, ростуть чи піддаються прямому ультрафіолетовому випромінюванню», – попередила онколог.

Машкова уточнила, на яких ділянках тіла з’являються найнебезпечніші родимки.

  • На долонях.
  • На стопах.
  • На слизовій оболонці.

Фахівець повідомила, що «таке розташування родимок вважається прикордонним і робить їх першими претендентами на переродження в злоякісні утворення».

Експерт поділилася порадою: родимки на вищеназваних ділянках тіла зазвичай рекомендується видаляти (хоча останнє слово в цьому питанні залишається за лікарем, який має провести їхню діагностику). Також, додала Машкова, уразливими є родимки, які розташовуються на обличчі, на шкірі під волоссям – вони зазнають більш агресивного впливу сонця порівняно з родимками, які виявляються прихованим одягом.

Читай U-News в Google News
Читають Коментують
Стиліст назвала несподівані тренди літа 2022 

У моді будуть пір'я, сітка і бахрома. Український стиліст ...

Окна будут такими чистыми, будто их нет: французский способ мытья стекол

Говорят, что французы любят все натуральное, в том числе и ...

Астрологи назвали найбільших безвідповідальних знаків Зодіаку

На жаль, деякі люди так і залишаються у своєму мисленні ...