U-News » Відео » Посилення ППО та наступальні дії ЗСУ: Зеленський традиційно звернувся до українців
Всі новини

Посилення ППО та наступальні дії ЗСУ: Зеленський традиційно звернувся до українців

Володимир Зеленський традиційно звернувся до українців у 611 день повномасштабного вторгнення. Він повідомив, що провів Військовий кабінет щодо ситуації на основних бойових напрямках, а також привітав суспільство з Днем української писемності та мови.

Зокрема, обговорили Куп'янський, Бахмутський, Авдіївський, Мар'їнський та Мелітопольський напрямки. Зеленський також повідомив подробиці, як допомога від Німеччини допоможе ЗСУ, розповідає 24 канал.

До теми "Кожне ім'я Героя – це ім'я подвигу": Зеленський вручив нагороди рідним полеглих захисників

Провів розмови з партнерами

Президент повідомив, що провів 27 жовтня дві міжнародні розмови: з прем'єр-міністром Великої Британії та з президентом Об'єднаних Арабських Еміратів. За словами Зеленського, разом з партнерами обговорили спільний захист міжнародного права, реалізацію Формули миру та зустріч радників на Мальті, яка почнеться вже завтра – 28 жовтня.

Окрему увагу під час розмов приділили ситуації на Близькому Сході та питанню, що можна зробити, аби не допустити масштабної війни та більшої катастрофи для людей.

Крім того, Зеленський оговорив з британським прем'єром Сунаком спільні подальші кроки для посилення оборони – зокрема ППО та антидронові засоби.

Звернення Володимира Зеленського: дивіться відео

Також Зеленський подякував за новий пакет допомоги від Німеччини. Він наголосив, що він неабияк допоможе нашим захисникам.

І є дуже потужний пакет від Німеччини – саме те, про що ми домовлялися з паном канцлером. Перед зимою – ППО, іще одна система "Айріс-Т", ракети до ППО, снаряди для артилерії, радари. Це значно допоможе нашим воїнам і захисту наших міст. Дякую, Олафе, тобі! – заявив Зеленський.

Військовий кабінет і вшанування Героїв

У вечірньому зверненні Президент України повідомив, що сьогодні відбулася спеціальна церемонія вшанування пам'яті Героїв. Сім'ї 21 загиблого захисника отримали ордени "Золота Зірка".

Також Зеленський розповів, що провів чергове засідання Військового кабінету. На ньому обговорили ситуацію на найгарячіших напрямках на Сході, а також події на Півдні.

"Провів Військовий кабінет щодо ситуації на основних бойових напрямках. Куп’янськ, Бахмутський напрямок, Авдіївка, Мар'їнка та Мелітопольський напрямок. Забезпечення нашої оборони й наших наступальних дій. Зокрема, далекобійною зброєю та ракетами. Я дякую всім воїнам, які міцно тримають позиції та знищують окупантів. Цей тиждень теж суттєво збільшив російські втрати. Саме так і треба", – наголосив Президент Україну.

Окремо Зеленський провів нараду щодо укриттів – їхньої готовності й доступності для людей. Президент повідомив, що частину результатів уже досягнули – провели повну ревізію сховищ, а також створили спеціальний сайт з укриттями.

Створено спеціальний сайт, на якому можна бачити стан укриттів по країні та стан робіт з укриттями. Контролем займається Мінстратегпром. Загалом на місцевому рівні у більшості регіонів поставилися відповідальніше до питання про укриття. Ми повинні продовжувати цю роботу, – повідомив Зеленський.

Привітав з Днем української писемності та мови

У вечірньому зверненні Володимир Зеленський також привітав українців з Днем писемності та мови. Він наголосив, що цей день єднає суспільство.

"І хай сьогодні всіх об'єднає відчуття, як багато Україна, українська мова, всі наші українські люди витримали, змогли, пройшли, пережили й зробили для того, щоб Україна завжди була вільною та одного дня відзначила свою перемогу. Свою. Омріяну", – сказав Зеленський наприкінці звернення.


Читають Коментують
Стало відомо, які продукти різко підвищують рівень цукру в крові
43 214
Проти тромбів і для серця: названий простий, але корисний квітковий чай
36 110
«Багаті старими не бувають»: у мережі завірусилося відео, як дідусь на Porsche «підчепив» молодицю
25 280
Національний гімн Росії виявився краденим: чий він насправді
23 421
Новий скандал на публіці: Макрони раптово осоромилися перед камерами
22 143
"Пора додому": двійник Зеленського в Італії не зміг втекти від українки
21 695
В Україні можуть змінити пенсійний вік: що відомо про чергові плани народних депутатів
19 368
Як швидко знизити холестерин: 5 простих порад від кардіолога
18 933
Популярні алкогольні напої назвали причиною небезпечно високого тиску
15 087
Три можливих причини інсульту, про які багато людей не здогадуються
13 144
Уряд готує масштабну реформу пенсійної системи: ключові зміни
12 215
Продукти, які потрібно їсти кожній людині для підтримки здоров’я суглобів
11 399
"Мауглі", який жив з дикими тваринами, наразі не впізнати: фото до і після
10 610
Кідман на відпочинку в Хорватії показала, як виглядає її натуральне волосся
0
Юрій Рибчинський вперше розповів про обіцянку Ігорю Покладу, яку порушив
0
Карти Таро обіцяють велике диво: лише ці знаки Зодіаку поставлять крапку в історії своїх невдач
0
Беленюк показав, як проходять його тренування на природі: нардепу постійно заважає один настирливий «гість»
0
Чому сильних людей не люблять: 7 несподіваних причин
0
Доплати до пенсії за довголітню працю: хто має право на додаткові кошти
0
Як захистити дім від комарів без хімії: простий засіб із кухонних інгредієнтів
0
Росіяни знищили студію, де Дорофєєва і Позитив знімали кліп: співачка звернулась до фанів
0
Лікарі назвали неочевидні симптоми смертельних захворювань
0
Популярний вранці напій може бути не тільки приємним, але і корисним
0
Леся Нікітюк показала свою фігуру через місяць пологів і як минуло її перше тренування у залі
0
Небезпечно для здоров’я: продукти, які ми всі даремно гріємо
0
Загадкові 'сюрпризи' від РФ: що ховається за заявою Лаврова
0
Лікарі застерігають: на тілі є точки, яких краще не торкатися

Погодьтеся, є щось майже медитативне у спробі «навести лад» ...

Накликаєте бідність і самотність: 5 причин не підстригати собі волосся власноруч

Не так багато дівчат наважаться самостійно підстригати собі ...

Ці 6 фраз, почуті від чоловіка, мають насторожити будь-яку жінку

На думку психологів, представники сильної половини людства ...