Міні АЗС – це компактна та невелика за розмірами автозаправна станція, яка призначена для забезпечення паливом легкових та вантажних автомобілів, сільськогосподарської, комунальної або будівельної техніки. Таке обладнання має попит серед транспортно-логістичних компаній, служб технічного обслуговування, автосалонів, аграрних підприємств та організацій, які мають у своєму розпорядженні розвинений службовий автопарк. На сайті https://petroline.ua/mini-azs/ представлені модульні заправки, що дозволяють швидко перекачувати різні за властивостями нафтопродукти та ефективно контролювати витрати палива.
Особливости використання міні АЗС
У комплект модульної установки може входити паливороздавальна колонка, резервуар для зберігання паливно-мастильних матеріалів, паливна помпа та фільтр, вимірювальні лічильники. Колонка та резервуар зазвичай розташовується в одному контейнері. Перекачування палива до каністр або баків транспортних засобів здійснюється за допомогою помпи. Фільтрувальний елемент дозволяє ретельно очищати рідкі нафтопродукти від великих домішок, щоб автомобілі та техніка безперебійно працювали. До головних особливостей використання міні-заправок належить:
- Мобільність. Мобільні автозаправні станції можна легко перевезти та встановити на території автопарку підприємства, автостоянки. Для цього не потрібно використовувати великогабаритну спецтехніку.
- Безпечне використання. Для виробництва модульної автозаправки та її комплектуючих використовуються матеріали, які стійкі до механічних пошкоджень та негативного впливу агресивних рідин. Автоматичний паливороздавальний пістолет вимикається після заповнення бака, що дозволяє безпечно заправляти транспорт.
- Універсальність. Міні-заправки можуть працювати від електромережі або підключатися до акумулятора та генератора.
- Економічність. Завдяки наявності вимірювальних лічильників можна з високою точністю контролювати обсяги роздачі паливно-мастильних матеріалів, уникнути непередбачених втрат та переливів.
- Захищеність. Модулі оснащуються спеціальними датчиками, які запобігають займанню. Корпус, який замикається на замок, дозволяє попередити несанкціонований доступ.
Модульна АЗС максимально швидко вводиться в експлуатацію. Власникам цього паливозаправного обладнання не потрібно отримувати дозвіл від контролюючих органів.
Основні типи міні АЗС
Існує велика кількість міні-заправок, які розрізняються за комплектацією, габаритами, обсягом резервуара, продуктивністю або типом нафтопродуктів, що роздаються. Серед них виділяються:
- Бензинова та дизельна міні-заправка. Для автосервісу та транспортно-логістичної організації підійдуть автозаправні модулі для роздачі бензину з різним октановим числом. Аграрне підприємство та будівельна компанія зазвичай використовує автозаправні станції, щоб роздавати дизпаливо.
- Пересувний заправний комплект. Заправний модуль встановлюється на транспортне шасі. Додатково він може оснащуватись електрогенератором для автономної роботи у польових умовах.
- Контейнерна міні-заправка. Заправна станція знаходиться усередині контейнера, який закривається за допомогою замка. Вона часто використовується для зберігання та видачі паливно-мастильних матеріалів на залізничних станціях та у великих автопарках.
Якщо перейти на веб-сайт компанії Петролайн, можна підібрати мобільну автозаправну станцію від компанії Петролайн, яка підійде для видачі різних нафтопродуктів: бензин, дизель, солярку, рідина AdBlue. Завдяки такому паливороздавальному обладнанню можна досягти успіху у бізнесі.