Через високий туристичний сезон і наплив гостей в Анкориджі (Аляска), а також підвищені заходи безпеки, пілотів і журналістів кремлівського пулу розмістили на стадіоні спортивного кампусу місцевого університету.
Про це повідомило видання The Moscow Times. Журналісти зазначили, що раніше це приміщення служило антиковідним госпіталем, а тепер його знову переобладнали на пункт тимчасового розміщення.
У мережі поширюють описи умов проживання пілотів льотного загону президента Росії та російських журналістів, які прилетіли на Аляску висвітлювати зустріч Володимира Путіна та Дональда Трампа.
"Журналістів поселили до імпровізованого табору, де спальні місця обгороджені лише шторами", — зазначили російські медійники.
При цьому чоловіків і жінок розмістили в одних секторах, на розкладачках, які, за твердження деяких росіян, нагадують ноші, пише TrueUA.
"Приїжджаєш на спортивну арену аляскинської університетської команди "Морські вовки", щоби переночувати тут, як наказано, та виявляєш, що про тебе подбав Міжнародний Червоний Хрест. Тут пригадали ковідний досвід і розгорнули нічний шпиталь для журналістів. Чорні ширми, що утворюють двомісні палати, комплект білизни з ковдрою та подушкою, душові кабіни…" — схарактеризував побачене медійник російського "Комерсанта" Андрій Колесников.
Нагадаємо, за інформацією видання Bloomberg, секретна служба США та російське консульство зв'язалися з ріелтором з Анкориджа Бо Дісброу, щоб забронювати короткострокову оренду житла для саміту між президентом Дональдом Трампом і очільником Кремля Володимиром Путіним.