U-News » Політика » Про аферистів з ТОВ «Укрмедексперт» фактичним керівником якого є Тодуров Б.М.
Всі новини

Про аферистів з ТОВ «Укрмедексперт» фактичним керівником якого є Тодуров Б.М.

Тодуров Б.М.
19 листопада 2015 року було створено товариство з обмеженою відповідальністю «Укрмедексперт» ЄДРПОУ 40130192. Здавалось фірма як фірма, однак за ширмою цієї фірми є дуже багато цікавого пов‘язаного з медициною та посадовими особами провідних медичних закладів України.


Засновниками ТОВ «Укрмедексперт» являються Безатов Олександр Леонідович, Василевська Людмила Родіонівна та Поповичев Костянтин Миколайович. Люди як люди, але серед цієї трійки є дуже цікава особа, руками якої відбувається корупція в медицині України.

Цією особою є активістка, комсомолка Василевська Л.Р. Саме вона є правою рукою українського лікаря-кардіохірурга, доктора медичних наук, проффесора, заслуженого лікаря України, члена-кореспондента Національної академії медичних наук України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки (2009 року), лауреата всеукраїнської премії «Гордість країни 2011» в номінації «Лікар року», колишнього директора Київського міського центру серця та діючого керівника ДП «ДУ Інститут серця Міністерства охорони здоров‘я України» Тодурова Бориса Михайловича.

Саме за його легкої руки і відбулось таке стрімке господарське зростання ТОВ «Укрмедексперт».

Читаючи цю статтю, деякі читачі будуть говорити що це «заказуха» Тодурова Б.М., жовта преса та інше аналогічного роду. Тому хочу повернутись до чарівної Людмили Родіонівни та відновити ланцюжок, що пов‘язує її з Борисом Михайловичем.

В мережі інтернет через пошукові системи Людмила Родіонівна значиться керівником одного із відділів ТОВ «ТК-Домашній текстиль», та до недавнього часу її фотографія була розміщена на сайті цього підприємства. Але з незрозумілих причин, після конфлікту Тодурова Б.М. з в.о. міністра МОЗ України ця фотографія була змінена на іншу чарівну дівчину Ващенко Оксану.

Наразі керівником ТОВ «ТК Домашній текстиль» значиться Алла Тодурова. Давайте поставим перед читачами запитання, що Вам нагадує прізвище Алли Тодурової? «Совпадение, не думаю». Алла Тодурова є дружиною брата Бориса Михайловича — Тодурова Івана Михайловича. А отже, з‘являється нове запитання, як підлегла Алли Тодурової знайшла, чи можливо заробила кошти для статутного фонду ТОВ «Укрмедексперт» в розмірі 7000000 гривень?

Пошукаємо ще одну ланку цього ланцюжка. Борис Михайлович одружений з чарівною жінкою Тодуровою Наталією Борисівною, на яку зареєстровано земельні ділянки в селі Сеньківка, Бориспільського району, Київської області з кадастровим номером 3220886700:10:004:0261 площею 1,9618га, з кадастровим номером 3220886700:10:004:0262 площею 1,9361га та з кадастровим номером 3220886700:10:004:0263 площею 1,9361га.

На сайті нормативно-директивних документів МОЗ України в реєстрі санітарно-епідеміологічних висновків міститься висновок наступного змісту: 437978. Висновок № 05.03.02-07/35842, від 16.06.2009 р.

Назва об’єкта експертизи:
Проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Тодурова Наталія Борисівна, Святенко Марія Микитівна, Василевська Людмила Радіонівна для ведення особистого селянського господарства на території Сеньківської сільської ради Бориспільського району Київської області. Реквізити виробника продукції: ТОВ ” Агати — 5”, Україна, Київська область м.Бориспіль, вул. Котляревського,12 Сфера застосування об’єкта експертизи: за призначенням Термін дії висновку: зміни цільового призначення земельної ділянки
Інтернет посилання: http://mozdocs.kiev.ua/vysnovki.php?page=14600

Як бачимо поруч з Тодуровою Наталією Борисівною в черговий раз можна помітити ту ж саму Василевську Людмилу Родіонівну – директора ТОВ «Укрмедексперт». Знову ж таки виникає запитання, а що це за земельні ділянки та як вони пов‘язують Бориса Михайловича та Людмилу Родіонівну?

«Совпадение, не думаю». Звернемо увагу ще на одну ланку цього «золотого» ланцюжка. Борис Михайлович, як директор ДП «ДУ Інститут серця Міністерства охорони здоров‘я України» тісно співпрацює з благодійним фондом «Серце на долоні». Навіть на сайті Інституту серця міститься посилання на цей благодійний фонд http://www.heart.kiev.ua/?page_id=75&lang=ru.

Що це за фонд, які у нього заслуги перед державою та перед медичними закладами України? Давайте спробуємо розібратись. Благодійний фонд 31.12.2010 року зареєстрований до ЄДРПОУ за № 37432793. Директором благодійного фонду з 16.07.2015 року являється Кіларьова Ірина Вікторівна. Засновниками благодійного фонду являються Іванюк Анатолій Вікторович – зять Бориса Михайловича та Іванюк Наталія Борисівна – дочка Бориса Михайловича. До 16.07.2015 року засновником благодійного фонду був особисто Борис Михайлович.

ТОВ «Укрмедексперт» в особі Василевської Л.Р. у державних закупівлях надає довідку про раніше виконані договори та посилається на договір №001-15 від 01.12.2015 року за яким благодійному фонду «Серце на долоні» проведено поставку медичного обладнання та на договір №014-16/УМЕ від 19.04.2016 року за яким проведено поставку медичного обладнання також благодійному фонду «Серце на долоні».

З огляду на це виникає чергове запитання, хто все ж таки лобіює інтереси ТОВ «Укрмедексперт»? Чому ТОВ «Укрмедексперт» виграє багатотисячні та багатомільйонні тендери в державних медичних установах?

Невже Василевська Л.Р особисто знає всю керівну еліту медицини України? Можливо вона, завдяки своїй попередній діяльності в ТОВ «ТК-Домашній текстиль», отримала такі знайомства? Залишаю ці питання для роздуму читачам.

Найближчим часом по завершенню моїх досліджень, я надам свої відповіді на поставлені запитання, і Ви, мої любі читачі, зможете з ними ознайомитись.
Джон Доу, для ”ОРД”
Читай U-News в Google News
Читають Коментують
Не знатимуть бідності: п'ять жіночих імен, які притягують удачу та гроші
64 834
Поплавський вразив зізнанням про своїх позашлюбних дітей від студенток
37 880
Арестович раптово заговорив про Білорусь та мобілізацію
27 419
У Кремлі розпочалася паніка: оточення Путіна хоче припинити війну в Україні
25 924
У Варшаві відкрилася кондитерська з десертами непристойної форми
22 838
Арестович зізнався, скільки заробляє під час війни
20 302
Війна скоро вступить в нову фазу - британська розвідка
20 285
Чому Путін не звільнив Шойгу за провал бліцкригу: знає Генштабу ЗСУ
19 239
"Пустіть командувати фронтом": у мережі сміються над затриманням Гіркіна та його новою зовнішністю
18 373
Стюардеса провернула в літаку кумедний трюк і стала зіркою Мережі
15 051
Вас чекає "біла смуга"! Знаки Зодіаку, життя яких перевернеться у вересні 2022
14 561
У РФ назвали умову переговорів Путіна та Зеленського
14 281
Чоловік заявив, що він прийшов з майбутнього, щоб застерегти планету від "найсильнішого шторму в історії"
12 269
Пікантний грузинський салат: із чого приготувати бюджетну страву
0
Міністр фінансів розповів, чи заморозять пенсії та соцвиплати в Україні
0
Олег Скрипка опинився на волосині від смерті та поділився подробицями
0
Нестача якого вітаміну призводить до відчуття оніміння рук та ніг
0
Знаки Зодіаку, яких зовсім скоро може засипати грошима
0
Акциз на пальне: чи буде зростання цін – експерт дав чітку відповідь
0
В аеропорту наречена втекла від нареченого, прихопивши його речі та гроші
0
Які 3 помилки зіпсують якість смаженої картоплі
0
Надя Дорофєєва дала перше інтерв'ю про Кацуріна
0
Лікар назвав головну небезпеку пива для жінок
0
Три знаки зодіаку, яким сьогодні не можна перевтомлюватися
0
Як за 5 хвилин приготувати ліниві пиріжки на кефірі, які довго залишаються пишними
0
Водіям розповіли, як довго можна зберігати бензин
0
Якою водою потрібно поливати кімнатні рослини, щоб вони «пишно» квітли та не хворіли

Кімнатні рослини потребують постійного догляду, тільки в ...

Чому японські жінки не старіють? Ось що вони роблять

Японка Наомі Моріяма (Naomi Moriyama) у співавторстві з ...

Як стерилізувати банки в мікрохвильовій печі: тепер на кухні буде прохолодніше

Домашнє консервування не обходиться без стерилізації банок, ...