U-News » Здоров'я » 3 продукти, які покращують кровопостачання мозку
Всі новини

3 продукти, які покращують кровопостачання мозку

Доктор Вільям Лі зазначив: "Деякі продукти можуть допомогти обмежити та зменшити ускладнення після інсульту". Що він радить?

По-перше, доктор Лі пропонує їсти селеру , яка містить біоактивну сполуку під назвою "NBP", яка покращує мозковий кровообіг. Також вважається, що NBP знижує запалення мозку; він стимулює нервові клітини та обмежує пошкодження мозку від інсульту.

Ще одна дієтична добавка, яку схвалює доктор Лі, - це чорні сливи, що володіють властивостями, які стимулюють ангіогенез.

Властивості, що стимулюють ангіогенез необхідні для того, щоб допомогти вашим кровоносним судинам гоїтися і рости після інсульту. Вони також містять антиоксиданти, які допомагають зменшити запалення.

Лікар також пропонує включити в свій раціон траву розмарину, оскільки вона має властивості, що стимулюють ангіогенез.

"Перші три місяці після інсульту є найважливішими для одужання, і коли пацієнти побачать найбільше поліпшення", - сказав доктор Ейпріл Прускі, фахівець з інсульту та реабілітації. З цього моменту деякі пацієнти можуть випробувати "спонтанне одужання", коли навички чи здібності, начебто, втрачені після інсульту, повертаються. Через шість місяців можливі покращення, але вони будуть набагато повільнішими.

Симптоми можуть варіюватися від м'язової слабкості, втоми до провисання стопи, коли пальці ніг торкаються землі під час кроку вперед, і кожен крок може бути вищим, ніж зазвичай. Фізіотерапія може бути корисною при лікуванні скроневої стопи, так як вона може зміцнити м'язи кісточок і гомілок.

Країна здоров'я

Читай U-News в Google News
Читають Коментують
Стиліст назвала несподівані тренди літа 2022 

У моді будуть пір'я, сітка і бахрома. Український стиліст ...

Окна будут такими чистыми, будто их нет: французский способ мытья стекол

Говорят, что французы любят все натуральное, в том числе и ...

Астрологи назвали найбільших безвідповідальних знаків Зодіаку

На жаль, деякі люди так і залишаються у своєму мисленні ...