U-News » Здоров'я » Як акуратно відокремити жовток від білка: 6 простих способів
Всі новини

Як акуратно відокремити жовток від білка: 6 простих способів

Уміння розділяти яєчні білки і жовтки хоч раз знадобиться будь-якому кулінарові. Багато рецептів вимагають використання тільки однієї частини яйця.

УНІАН назвав кілька швидких і простих способів розділити білки і жовтки.

Половинки шкаралупи

Найпростіший, але не дуже надійний спосіб - розбити яйце на дві частини і поступово переливати жовток з однієї половину в іншу. Білок стікає вниз в підготовлений посуд, а жовток залишається в шкаралупі. Високий ризик пошкодити цілісність жовтка краєм шкаралупи.

Пляшка

Якщо жовток не дуже великий, то відокремити його від білка можна за допомогою порожньої пляшки. Стисніть пляшку і піднесіть горлечко до жовтка. Жовток легко втягується всередину пляшки, а білок залишається цілим. Потім жовток можна легко видавити в окрему миску.

Часник

Цей спосіб став популярним в інтернеті зовсім недавно. За допомогою часнику відокремити жовток можна голими руками. Розбийте яйце в миску. Змастіть пальці зубчиком очищеного часнику. Акуратно візьміть пальцями жовток і перекладіть в окрему миску. Завдяки часнику жовток липне до пальців і не розривається. Спосіб краще працює з холодними яйцями прямо з холодильника.

Лійка

Візьміть кулінарну лійку і поставте над мискою. У лійку розбийте яйце і злегка струсіть. Білок стече в миску по шийці, а жовток залишиться в лійці.

Сито

Спосіб добре підходить для свіжих яєць. Краще використовувати сито з великими отворами. Розбийте яйце в сито і злегка струсіть посуд. Білок протече крізь сито, а жовток залишиться всередині. Спосіб може не спрацювати, якщо попалося яйце з щільним білком.

Спеціальна ложка

Люди, які часто відокремлюють білки з жовтками, можуть купити спеціальний прилад - ложку для відділення білка. Такий недорогий і невеликий гаджет дозволить завжди відокремлювати жовтки акуратно.

Читай U-News в Google News
Читають Коментують
Няня с проживанием за границу: основные разновидности

Няня с проживанием за границу – это профессионал, основная ...

Стиліст назвала несподівані тренди літа 2022 

У моді будуть пір'я, сітка і бахрома. Український стиліст ...

Окна будут такими чистыми, будто их нет: французский способ мытья стекол

Говорят, что французы любят все натуральное, в том числе и ...