U-News » Здоров'я » Лікар розповіла, чи можуть овочеві соки лікувати онкологію
Всі новини

Лікар розповіла, чи можуть овочеві соки лікувати онкологію

Бажаючи врятуватися від хвороби, люди готові експериментувати і проводити над собою різні досліди, аби зцілення настало.

У зв'язку з цим останнім часом в інтернет-ресурсах можна зустріти рецепт, згідно з яким свіжий сік овочів (а саме буряка та моркви) допомагає при лікуванні раку.

Ось що з цього приводу вважає наш експерт Інна Туленко: "По-перше, що таке "рак"? Коли у людини не видалено пухлину? Або коли видалено? Діагноз все одно залишається. Хтось після операції проходить хіміотерапію щодо метастазів раку. А у когось після операції раку фактично вже не має, а діагноз ще є. Це різні речі".

Що стосується ефективності та допомоги. Якщо йдеться про позбавлення ракових клітин, то ніякий овочевий сік не здатний їх убити. Він не має таких властивостей.

Якщо ж йдеться про зміцнення загального імунітету, такі соки можна приймати як додаткове джерело натуральних вітамінів та мінералів.

Але тут є одне велике "але". Такі соки, як правило, містять велику кількість глюкози та мало клітковини. Тому вони агресивно запускатимуть жовчний міхур та підшлункову. А людям з хворим на шлунково-кишковим трактом, особливо після хіміотерапії, такі навантаження ні до чого, вони можуть тільки нашкодити.

Набагато корисніше включати в меню цілі свіжі овочі та фрукти зі шкіркою. Завдяки високому вмісту клітковини, у такому вигляді фрукти та овочі принесуть більше користі кишечнику та організму загалом.

Країна здоров'я

Читай U-News в Google News
Читають Коментують
Няня с проживанием за границу: основные разновидности

Няня с проживанием за границу – это профессионал, основная ...

Стиліст назвала несподівані тренди літа 2022 

У моді будуть пір'я, сітка і бахрома. Український стиліст ...

Окна будут такими чистыми, будто их нет: французский способ мытья стекол

Говорят, что французы любят все натуральное, в том числе и ...