U-News » Здоров'я » Чи потрібно зберігати відкриту олію в холодильнику: пояснює експерт
Всі новини

Чи потрібно зберігати відкриту олію в холодильнику: пояснює експерт

За словами нутриціолога Ольги Череміної, ємність зі олією повинна розташовуватися на кухні таким чином, щоб на неї не потрапляло сонячне світло.

Багато людей переконані: пляшку з соняшниковою олією після її «роздруківки» слід поміщати в холодильник. Експерт пояснила в інтерв’ю, що така олія не повинна зазнавати частих перепадів температур, пише UkrHealth.net.

«Соняшникову олію не можна заморожувати і частим перепадам температур, оскільки це призводить до руйнування корисних речовин», – повідомила Череміна.

Фахівець додала: якщо хочеться, пляшку з олією після відкриття можна помістити в холодильник, знайшовши для неї місце, де продукт не піддаватиметься надмірному охолодженню.

«У такому разі краще вибрати нижню полицю холодильника», – зауважила експерт.

Поза холодильником соняшникову олію слід зберігати в закритому місці, яке не є сусідами з плитою або батареєю – до такого місця має надходити прохолодне повітря. Також олію обов’язково потрібно тримати в темряві – на світлі, будучи відкритим, воно починає швидко окислюватися.

Загалом, вважає Череміна, краще не захоплюватися жаркою на олії. Воно відрізняється великою кількістю поліненасичених жирів, які за високих температур можуть перетворюватися на канцерогени. За словами медика, смажити на кокосовій олії або топленому маслі корисніше – вони краще переносять нагрів.

Читай U-News в Google News
Читають Коментують
Стиліст назвала несподівані тренди літа 2022 

У моді будуть пір'я, сітка і бахрома. Український стиліст ...

Окна будут такими чистыми, будто их нет: французский способ мытья стекол

Говорят, что французы любят все натуральное, в том числе и ...

Астрологи назвали найбільших безвідповідальних знаків Зодіаку

На жаль, деякі люди так і залишаються у своєму мисленні ...