U-News » Курйози » "Яка країна, такий і матеріал": у Росії зліпили з гною символ 2023 року, у мережі висміяли "шедевр"
Всі новини

"Яка країна, такий і матеріал": у Росії зліпили з гною символ 2023 року, у мережі висміяли "шедевр"

 

Як пише одне з місцевих якутських видань, на Якутії 28 грудня - справжнє "мистецьке" свято: місцева знаменитість, житель села Уолба Таттинського району Михайло Боппосов, який прославився своїми скульптурами з гною, представив символ 2023 року.

Пропагандисти з гордістю констатують: це вже 12-ий "шедевр" якута, який у якості робочого матеріалу використовує коров'ячий послід.

"Робота над скульптурою почалася наприкінці листопада. Робив її разом із братами Іваном та Інокентієм. Це 12-й символ року, який я виготовив із гною. Так що в колекції тепер усі тварини зі східного календаря", – цитують "митця" місцеві ЗМІ.

Водночас, зізнається, "народний скульптор", цього року працювалося йому складніше, ніж зазвичай - через дефіцит гною. Вирішити цю проблему йому допомогли ті самі брати, заявив Боппосов, не вдаючись у деталі допомоги.

"Гній нині у мене в дефіциті, бо власне господарство перестав вести за станом здоров'я. Та й нині грудень видався теплим. А щоб скульптура добре скріпилася, потрібні добрі морози. Але мені дуже допомогли мої брати Іван та Інокентій", – сказав "народний скульптор".

Особливо приємно і самому "художнику", і всьому населенню села, що завершити "шедевр" він встиг якраз до новорічного свята у місцевій школі. Вочевидь, якутські школярі дуже чекали саме такого подарунка до свят.

"До встановленої дати – до 28 грудня – ми встигли. Сьогодні у нас у селі шкільна ялинка якраз", - похвалився Михайло Боппосов.

Навіть центральні пропагандистські ЗМІ РФ приділили увагу важливій події - і показали транспортування безцінного експонату: його перевозили двома тракторами.

Також у Росії тішаться, що нова "скульптура" - вже не статична.

"Народним умільцям вдалося механізувати статую - двометровий заєць може стукати лапками по барабану", – написали місцеві журналісти.

Втім, захват якутських журналістів у Росії розділили не всі.

Так, публіцист Сергій Васін визнав: матеріал, з якого "творить" Боппосов - якнайкраще пасує сьогоднішній Росії.

"Михайло Боппосов із села Волба Таттинського району Якутії знову виліпив скульптуру з гною. Цього разу це символ 2023 року. Розумію звичайно, що яка країна, такий і матеріал, але може все-таки знайдеться хтось, хто зможе дати йому замість л*йна щось інше", – написав Васін.

Користувачів мережі неабияк розвеселив новий витвір якутського "скульптора".

"Дайте вже "художнику" нормальний матеріал. Інакше це ніколи не скінчиться", – пише одна з користувачок Twitter, вочевидь, звернувши увагу на те, що попри повну "колекцію" з 12 "скульптур" Боппосов ані словом не прохопився про те, що планує закінчувати свою "мистецьку діяльність".

"Новорічний кроль із гною, стильно, модно, молодіжно", – іронізує ще один користувач мережі.

"Ну чо, ховайтеся нарциси, п...а вам! Сколковські вчені спільно з якутським скульптором, розробили бойового робота монстра "аналоговнєт" із з гною. Ось хто не боїться хімарсів та джавелінів! Його г*вноброня здатна витримувати пряме влучання будь-якого натовського снаряда!"– потішаються люди.

"Яка країна такий і заєць У Якутії святкового зайця зліпили з гною. Місцева влада пишається символом 2023 року", "Пекельний заєць як символ кінця рф. Заєць з гною", "Заєць, але не шоколадний. Якутські умільці спорудили символ 2023-го з гною. Це не разова робота: скульптор вже традиційно 10 років творить скульптури з г*вна: "Це витвори мистецтва", - кажуть люди. Так, чого-чого, а г*вна у них навалом - і в душах, і у мізках, і у житті", - пишуть користувачі.

"Відомий якутський майстер-скульптор з ліплення з г*вна спільно з колегами зі Сколково створили бойового зайця-робота з гною. , "Російське мистецтво бере нові висоти! Заздри, Європа та Америка! Вшановуємо новорічні традиції. У Якутії Михайло Боппосов створив із гною скульптуру Чорного Водяного Кролика, символ 2023", "Цього разу традиційна фігура з гною не така масштабна, але вираз обличчя зайця багато говорить про те, як скульптор пережив цей рік", "Скульптор з Якутії Михайло Боппосов зліпив з гною кролика — символ 2023 року. Схоже, 2023 теж не задасться", - жартують люди.

Додати коментар

Читають Коментують
Тимошенко з грошима у пакеті Нової пошти: директор Укрпошти відреагував дуже іронічно
27 422
Жінка замовила іграшку у вигляді своєї собаки, але результат розсмішив не тільки господиню собаки, але і її гостей
23 994
Вчені назвали категорію людей, які все частіше хворіють на рак
18 472
Дівчина купила найгіршу хату в селі за $3 тисячі: вона стояла порожньою 7 років, а що тепер
12 845
«Таке не тоне»: у мережі кепкують із купання Лукашенка в ополонці
12 196
П’ять рослин, які потрібно посадити у будинку: поглинають негативну енергію
11 665
Підвищений холестерин: 3 продукти знижують його найефективніше
10 673
Детоксикація організму: які напої очищають печінку
10 455
«Обкластися вібраторами»: Порада від коханої екс-міністра Кулеби, як зігрітися без світла
9 418
Що станеться з організмом, якщо відмовитись від кави
9 314
Забудьте про них: 5 продуктів, які руйнують судини і провокують тромби
8 456
Ендокринолог назвала продукти, які не рекомендується вживати з кавою
7 935
Онкологія: дефіцит цього вітаміну пов’язаний із «п’ятикратним» збільшенням ризику раку
7 901
«Господи, допоможи»: Новини про Тимошенко викликали сплеск мемів серед українців
3
«Обкластися вібраторами»: Порада від коханої екс-міністра Кулеби, як зігрітися без світла
2
Це зрада: чоловік подав до суду на ресторан, де його з коханкою зняли на відео
2
Зима без світла: що небезпечно використовувати для обігріву в багатоповерхівках
1
Валерій Жидков зізнався, чому насправді покинув «Квартал 95‎»: комік розкрив, де зараз живе
1
Пенсійна надбавка зникла: чому судові виплати втрапили у "бюджетну пастку"
1
Тимошенко з грошима у пакеті Нової пошти: директор Укрпошти відреагував дуже іронічно
1
Росіяни перетворили ЗАЕС на навчальний полігон: у ЗСУ показали, як зараз виглядає станція
1
Учень із ножем напав на вчительку та однокласника у школі Києва: стали відомі подробиці
1
Українська біженка розкрила несподівані мінуси життя у Швейцарії
1
Україна таємно отримала новітні ЗРК для боротьби з дронами: що відомо про зброю
1
Готуйте ґрунт для розсади вже в січні: аграрії радять потужне добриво
1
Вчені назвали 7 органів людини, без яких можна вижити
1
Вчені назвали вік, коли чоловіки хочуть сексу найбільше: результати вас сильно здивують

Існує стереотип, що сексуальне бажання неминуче згасає з ...

Метод 5 речей: у вашому будинку завжди буде лад

Підтримувати порядок у будинку може бути важко з багатьох ...

Те, як ви готуєте їжу, може нашкодити здоров'ю, і мова не про смажене чи жирне

Нікого не здивуєш твердженням, що здоров’я людини прямо ...