U-News » press release » Турнікети. Гостра тема, на якій ані спекулювати ані маніпулювати - не можна!
Всі новини

Турнікети. Гостра тема, на якій ані спекулювати ані маніпулювати - не можна!

У сучасному світі є теми, на яких навіть спекуляції і маніпуляції здаються неетичними. Однією з таких гострих проблем є питання турнікетів, які набули особливої актуальності в Україні. Сьогодні ми поговоримо про необхідність впровадження єдиного стандарту турнікетів та контролю якості їх виробництва, і про велику суму грошей, яку може зекономити Україна завдяки цим заходам.

Ініціатива впровадження єдиного стандарту турнікетів, розробленого Міністерством охорони здоров'я, та виробництво цих пристроїв на внутрішньому ринку під постійним контролем та тестуванням стала актуальною як ніколи. Питання безпеки та надійності турнікетів зараз важливі для багатьох сфер, починаючи від медичного обладнання на передовій та закінчуючи використанням їх в транспортних вузлах та офісах.

Деякі народні депутати висловлюють свою недовіру ДП "Укрметрдержстандарт" і пропонують передати контроль якості турнікетів американському комітету ТССС за вражаючу суму в 30 тисяч доларів за один тест. Хоча ця ідея може здатися виправданою через рівень корупційних ризиків в Україні, варто пригадати, що це може стати загрозою для нашого власного ринку.

До того ж, виробники, які отримають рекомендацію від ТССС, можуть підняти ціни на свою продукцію під приводом виходу на іноземний ринок. Це може призвести до збільшення витрат для наших громадян і військових. Безумовно, поставка низькоякісних турнікетів на передову може вплинути на життя наших воїнів та цивільних осіб у критичних ситуаціях.

Вибір правильних турнікетів має величезне значення, особливо в медичних умовах. Для прикладу, медичне обладнання, таке як джгути Есмарха, може бути незручним у використанні без відповідної підготовки. Іноді гуманітарну допомогу надходять на фронт без необхідних навичок корист

ування. У таких ситуаціях наявність якісного турнікету може стати життєво важливою, оскільки він може швидко і ефективно зупинити кровотечу.

Ми також не можемо ігнорувати загрозу зависокої вартості тестування від ТССС. При такому підході, українська влада може не мати змоги проводити проміжний контроль якості турнікетів, який став би важливим для нашої безпеки. Тому існує пропозиція мати свою лабораторію для тестування, що може виявитися не тільки ефективнішим, але і дешевшим рішенням.

У зв'язку з нинішніми потребами Збройних Сил України в турнікетах, виробники можуть звернути свою увагу на збільшення обсягів виробництва. Але, якщо це станеться без відповідного контролю та дотримання якості, можливість збільшення цін на ці пристрої є великим. Така ситуація може негативно вплинути на бюджет і безпеку нашої країни.

Однак, важливо підкреслити, що ці питання не мають на меті дискредитувати українських виробників турнікетів. Скоріше, вони ставляться як запитання про забезпечення нашої країни якісними та надійними пристроями, які не можуть бути жертвами вигідних угод чи некоректного контролю. Якби Україна мала свій єдиний стандарт та лабораторію для тестування, ми могли б бути більш незалежними та впевненими у якості турнікетів, які використовуємо.

Останнім часом, питання турнікетів було висунуто на відкритому засіданні комітету Національної безпеки та оборони України. Однак залишається невирішеним питання проміжного контролю якості поставок турнікетів. Чи можемо ми довіряти українським виробникам та контролювати їх якість без об'єктивних методів?

Звідси виникає необхідність в розробці єдиного стандарту турнікетів, який мав би бути створений Міністерством охорони здоров'я, але як досі не був розроблений. Відсутність цього стандарту відкриває двері для альтернативних пропозицій, таких як передача контролю ТССС, яка може не завжди бути в інтересах України.

Ситуація, в якій знаходиться Україна, вимагає обережності та обачності при прийнятті рішень щодо турнікетів. Ми маємо бути впевнені, що кожен турнікет, який використовується в нашій країні, є надійним та безпечним. Тому впровадження єдиного стандарту та контроль якості виробництва турнікетів стають важливими кроками на шляху до забезпечення безпеки та безпеки нашої країни.

Марина Тепленко, журналістка

Читай U-News в Google News

Читають Коментують
Знадобилося 20 хвилин: чоловік придумав креативний спосіб провчити галасливого сусіда
31 054
Чоловік не може продати будинок через сусіда та його "витвір мистецтва": що він зробив
21 125
Чоловік включив музику для стада корів: він й гадки не мав, що може статися далі
21 070
Експерти визначили крупу, яка допомагає нормалізувати рівень цукру в крові
17 683
У Мережі висміяли наречену з пишними формами через рвану сукню
16 739
Російському диктатору Путіну під час розповіді про “Орешник” руки “приклеїли” до столу
15 508
Лікар назвав ягоду, яка провокує проблеми зі здоров’ям у людей після 60 років
12 985
Вийшло не страшно, а смішно: у мережі з'являються меми про російський "Орешник"
11 637
Знайти 3 відмінності між картинками зможе лише найуважніший: складна загадка для розумників
11 503
Мама запитала 2-річну дочку, чи вона хороша дівчинка: такої відповіді ніхто не очікував
10 357
5 ознак захворювання печінки, які можна виявити на обличчі
8 264
Модний конфуз: дві акторки прийшли у схожих сукнях на світський захід
7 958
Пацієнти з жировою хворобою печінки часто повідомляють про один і той самий симптом
7 443
Як зберегти очищену картоплю, щоб вона не потемніла
0
Навіщо вішати пляшку на батарею опалення з приходом нічних заморозків: трюк, який вбереже здоров'я
0
Медик пояснила, що може означати говоріння уві сні
0
Вчені назвали 7 органів людини, без яких можна вижити
0
Як пересадити кімнатні рослини взимку, щоб не нашкодити їм
0
Експерти вказали на поширені помилки водіїв при використанні ручного гальма
0
Знову «Луцька область»: як телезірки шукали Шацьк на карті України
0
Як вибрати ідеальну зимову гуму для автівки
0
Як виростити апельсин з кісточки вдома на підвіконні
0
Це насіння обов’язково треба зберігати в холодильнику до весни, інакше воно не проросте
0
Чому взимку обов'язково треба залучити птахів до саду та як це зробити
0
Грядки в пристовбурному колі дерева: що можна вирощувати
0
Як дієво підживити мозок: лікар назвала найкращі продукти
0
Лікар розповів про спосіб пити воду, який може стати загрозою для життя

Вживання надто великого обсягу води за короткий проміжок ...

Експерти назвали прості способи боротьби з передчасною еякуляцією

Італійські експерти розповіли, які прості способи можуть ...

Чи варто брати дітей на похорон рідних: що кажуть психологи

Рішення рідних, чи вести дитину на похорон, залежить від ...