Влада російського Іркутська заявила про намір встановити біотуалети біля автозаправних станцій, де автомобілісти змушені годинами чекати в чергах за паливом.
Про це у своєму Telegram-каналі повідомив мер міста Руслан Болотов, передає ОСТРОВ.
За словами посадовця, через великі черги на АЗС водії проводять у них по кілька годин. Щоб хоча б частково зменшити незручності, поруч із заправками планують встановити біотуалети.
«Зараз багато автомобілістів стоять у чергах по кілька годин. Тому, щоб хоч якось зменшити незручності для водіїв, поблизу автозаправних станцій встановлять біотуалети», — написав Болотов.
