Минув рік від тоді, як був запроваджений карантин через COVID-19, і мільйони людей були змушені перейти на дистанційну роботу. Багато хто досі працює з дому, що серйозно вплинуло на наше життя.
Приміром, багато людей досі намагаються впоратись із пандемічним набором ваги. Крім того, через нестачу фізичної активності та стерті межі між особистим та робочим часом у всьому світі порушився звичний режим харчування людей, не кажучи вже про болі в попереку, з яким зіткнулись тисячі, пише Жіночий світ з посиланням на NDTV.
Якщо ви працюєте вдома за звичайним столом, скоріш за все, ви прокидаєтесь з різким болем у спині кожного ранку. І якщо цей біль став для вас буденністю, для вас є кілька порад.
Дієтолог Пуджа Махія розповіла,я к можна вирішити проблему хронічного болю в спині і наголосила, що його вплив на наше повсякденне життя вимагає більшої уваги.
За словами ескпертки, для зменшення болю в спині потрібно відмовитись від жорстких дієт, які передбачають дуже низьке споживання калорій.
Це пов’язано одразу з кількома факторами:
Коли ви голодуєте, це позбавляє вас калорій, тобто енергії, необхідної для ефективної роботи організму. “Голодування спричиняє втрату м’язової маси, що, в свою чергу, збільшує тиск на хребет”, – говорить Махія. Таким чином, більший тиск на хребет може погіршити біль у спині.
Недостатнє харчування може призвести до падіння рівня вітаміну D. Тому варто перевірити його просто зараз. Дефіцит вітаміну D є досить поширеним явищем і часто є однією з основних причин болю в спині.
Включіть у свій щоденний раціон приблизно 2 ч. ложки насіння чорного кунжуту. Насіння білого кунжуту може зменшити засвоєння кальцію, тоді як насіння чорного кунжуту може покращити засвоєння кальцію в організмі та зміцнити здоров’я кісток.
Добавка магнію викликає розслаблення гладкої мускулатури і, таким чином, допомагає зняти біль у попереку. Тому може бути корисно почати прийом дієтичних добавок, звісно ж, після консультації з лікарем.
Крім того, пані Махія радить залишатись фізично активними та стежити за поставою. Навіть якщо у вас сидяча робота, ви можете час від часу робити перерву для легких фізичних вправ.