Південнокорейський серіал "Гра в кальмара" - найпопулярніший проект Netfliх і справжній хіт, який дивляться і обговорюють тисячі українців. І звісно, що він стрімко обрастає фотожабами і мемами.
Дотепні фотожаби і меми про серіал "Гра в кальмара" зібрав Depo.ua.
В Україні "Гра в кальмара" також на першому місці серед найпопулярніших серіалів останнього місця. Міністр культури та інформполітики Олександр Ткаченко заявив, що новий сезон нового серіалу "Гра в кальмара" можна було б зняти в Україні.
"Гра в кальмара" - вебсеріал з Південної Кореї у жанрі виживання. У центрі сюжету - 456 людей, яким дуже потрібні гроші, бо вони в боргах. Раптом їм приходить загадкове запрошення пограти в дитячі ігри. Переможець отримає великі гроші, а той, хто програв - помре. Серіал доволі жорстокий і через це режисер довго не міг реалізувати свій проект.
Що таке "Гра в кальмара"
Це популярна у минулому столітті корейська дитяча гра. На асфальті малюють контур, що складається з двох кіл у верхній і нижній частинах поля, квадрата, який перетинає нижнє коло, і трикутника, що перетинає верхнє коло. Таким чином виходить фігура, що нагадує кальмара. Усі гравці розділяються на захист та напад. Коли гра стартує, захисник бігає на двох ногах, не виходячи за контур, у той час, як нападник за межами лінії намальованої конструкції може стрибати лише на одній нозі. Коли нападник перетне "талію" кальмара", випереджаючи оборону, йому надається можливість вільно ходити на двох ногах. У фіналі нападники збираються біля входу до "кальмара". Щоб перемогти, нападники мають постукати ногою по невеликому закритому простору на голові кальмара. Проте, якщо захисник виштовхне гравця за обриси кальмара, гравець вибуває з гри - "помирає". При цьому можна тягнути, щтовхати суперників і робити усе, щоб гравець вийшов за контур.
"Гра в кальмара" - цікаві факти
- Фільм "Гра в кальмара" одразу увійшов до ТОП-10 найпопулярніших серіалів Netflix і наразі посідає перше місце у десятці найпопулярніших серіалів у 90-та країнах світу.
- Білі кеди від фірми Vans стали настільки популярними після прем'єри серіалу, що бренд Vans оголосив про зріст продажів на 7800 процентів. Рожеві комбінезони з серіалу – також у тренді. Мало хто знає, що для учасників проекту не шили однакові рожеві комбінезони, а збирали, як то кажуть, зі світу по нитці. Продавці впевнені, що рожеві костюми стануть найпопулярнішими на цьому Хелловіні.
- На початку гри кожен учасник отримує загадкову картку з номером телефону на зворотному боці. Так от виявилося, що творці серіалу видалили не ті цифри і усі номери є реальними.
- Моторошна лялька, яка вбивала гравців у гру "Червоне світло – Зелене світло", існує в реальності. Якщо хочете побачити її на власні очі – вирушайте до села в окрузі Джінчхон в Чхунчхонбок-до. Ви можете відвідати її біля входу в музей кінних екіпажів під назвою Macha Land.
- Режисер та сценарист Гван Дон Хьок написав сценарій ще у 2009-му, проте не зміг втілити придумане у життя через його надмірну жорстокість. Але тепер його задум став реальним.
- Ви побачите творця "Гри в кальмара" у першій серії, проте навряд чи здогадаєтеся про це без підказки. О Іль Нам або номер 001 є творцем "Гри в кальмара". У першій серії, коли учасники грають в "Тихіше їдеш – далі будеш", всі гравці підсвічуються яскраво-зеленим кольором. Всі, крім одного ... Це і є О Іль Нам. Напевно лялька була також запрограмована не стріляти в гравця під номером 1.
- Гравці у першій серії самостійно обирають свою долю за допомогою конверту: синій – гравець, червоний – охоронець.
- Сон Кі Хун повернеться до гри у наступному сезоні, проте, скоріш за все, у ролі охоронця. На це натякає колір його волосся – червоний.
- 456 гравців – реальні люди, статисти. Попри карантинні обмеження, творець серіалу обійшовся без комп'ютерної графіки масовки.