U-News » Фінанси » Європарламент схвалив скасування мит для України
Всі новини

Європарламент схвалив скасування мит для України

 

Євросоюз – найважливіший торговий партнер України, на частку якого у 2021 році припадало понад 40% із загального обсягу торгівлі товарами.

Європейський парламент підтримав скасування на один рік імпортного мита ЄС на весь український експорт, щоб підтримати економіку країни. "За" проголосували 515 депутатів, "проти" – 32, 11 утрималися, повідомляє сайті ЄП у четвер, 19 травня.
 
"Сьогодні ми маємо показати, що наша підтримка України є абсолютною, непохитною та необоротною, реалізуючи ці безпрецедентні заходи з лібералізації торгівлі. Слава Україні!" – заявила перед голосуванням постійний доповідач по Україні Сандра Калнієте.
 
Вказано, що цей тимчасовий захід є відповіддю на наслідки війни Росії проти України, що обмежує можливості країни для торгівлі.
 
Запропоновані заходи повністю скасують ввізне мито на промислову продукцію, ввізне мито на фрукти й овочі, а також антидемпінгове мито і захисні заходи щодо імпорту сталі терміном на один рік.
 
Наступним кроком має бути публікація рішення в Офіційному журналі ЄС, надалі наступного дня воно набуде чинності.
 
Євросоюз – найважливіший торговий партнер України, на частку якого у 2021 році припадало понад 40% із загального обсягу торгівлі товарами. Водночас Україна була 15-м найбільшим торговим партнером ЄС, на частку якого припадало близько 1,2% із загального обсягу торгівлі ЄС.
Читай U-News в Google News
Читають Коментують
Стиліст назвала несподівані тренди літа 2022 

У моді будуть пір'я, сітка і бахрома. Український стиліст ...

Окна будут такими чистыми, будто их нет: французский способ мытья стекол

Говорят, что французы любят все натуральное, в том числе и ...

Астрологи назвали найбільших безвідповідальних знаків Зодіаку

На жаль, деякі люди так і залишаються у своєму мисленні ...