U-News » Здоров'я » Кому корисно їздити на велосипеді?
Всі новини

Кому корисно їздити на велосипеді?

Їзда на велосипеді допомагає позбуватись деяких захворювань.

Не секрет, що фізична активність має вирішальне значення для збереження краси, молодості та здоров'я тіла. Причому не обов'язково займатись спортом професійно. Досить невеликих, але при цьому регулярних навантажень, і ви забудете про багато хвороб, пише Країна Здоров'я.

У Данії провели дослідження, яке тривало 20 років, у ньому брали участь 23 732 чоловіків і жінок. Звичайні люди, які користувалися велосипедом для поїздок на роботу та прогулянок містом. 60% їздили на день лише 8 хвилин, 20% — понад 15 хвилин. Результати показали значне покращення здоров'я порівняно з прихильниками автомобілів.

Зокрема, помітили зниження серцево-судинних захворювань та діабету другого типу. Ризик появи ішемічної хвороби серця зменшився у випробуваних на 19%.

У тих, хто регулярно користувався велосипедом, значно покращилася ситуація з артеріальним тиском та обміном речовин. У деяких повністю зник переддіабет.

Науково доведено, що люди, які використовують велосипед для поїздок на роботу, на 16% менше страждають на ожиріння, рідше стикаються з гіпертонією.

Скільки їздити велосипедом для отримання таких результатів? Універсальної для всіх норми немає. Все залежить від вихідних факторів та проблем зі здоров'ям. Рекомендація вчених – як мінімум, півтори години на тиждень. При цьому бажано їхати не надто спокійно, до легкого поту.

Читай U-News в Google News
Читають Коментують
Стиліст назвала несподівані тренди літа 2022 

У моді будуть пір'я, сітка і бахрома. Український стиліст ...

Окна будут такими чистыми, будто их нет: французский способ мытья стекол

Говорят, что французы любят все натуральное, в том числе и ...

Астрологи назвали найбільших безвідповідальних знаків Зодіаку

На жаль, деякі люди так і залишаються у своєму мисленні ...