Доглянуті руки — невід'ємна частина образу сучасної жінки. Манікюр має бути акуратним, доречним і при цьому поєднуватися за стилем з одягом. Лаконічне покриття в офіс, романтичне - для побачення, яскраве - на гламурну вечірку.
Вдаючись до сучасних технік нарощування можна за один сеанс у майстра манікюру кардинально змінити на краще руки, зробити нігті будь-якої довжини та форми. А що робити, якщо хочеться мати натуральну довжину? Розберемо лайфхаки і процедури, які сприяють зміцненню і прискорюють ріст нігтів.
В інтернет-магазині https://froomo.com/ ви знайдете широкий вибір косметичних засобів для догляду за шкірою руками. В наявності лаки, зміцнювальні сироватки, креми для живлення і зволоження епідермісу, олії для нігтів, вітамінно-мінеральні комплекси перевірених торгових марок.
Що впливає на якісний і швидкий ріст нігтів
Акуратно оформлені довгі нігтьові пластини мають естетично привабливий вигляд, візуально подовжують пальці. Щоб відростити натуральну довжину, доведеться докласти трохи зусиль.
Попри те що швидкість росту нігтів - це генетично зумовлений фактор, можна вплинути на якість нігтьових пластин. Якщо в організмі буде достатня кількість вітамінів і мікроелементів, від яких залежить міцність, ви зможете без проблем відростити бажану довжину. Навколо цієї теми нігтів є низка міфів і домислів. Розберемо найпоширеніші з них:
Міф 1: якщо часто зрізати, ріст прискориться
Насправді це твердження не має під собою доказової бази. Довжина нігтьової пластини і частота їх підстригання ніяк не пов'язані.
Міф 2: під час вагітності нігті ростуть швидше
А ось це схоже на правду. Під час виношування дитини в організмі жінки підвищена кількість естрогену, що відбивається на поліпшенні стану волосся і нігтів. На жаль, після народження малюка ситуація повернеться в колишнє русло, може навіть погіршиться.
Міф 3: щоб прискорити ріст, потрібно часто обрізати кутикулу
Наявність або відсутність кутикули ніяк не впливає на швидкість росту нігтьових пластин. А ось якщо в процесі виконання манікюру поранити зону навколо нігтьового ложа, то всі сили будуть зосереджені на загоєнні ушкоджень. Як результат - сповільниться ріст.
Міф 4: з віком ріст сповільнюється
Це правда. Помітне уповільнення росту нігтьових пластин спостерігається приблизно до 40 років. Це пов'язано з тим, що всі процеси в організмі сповільнюються, зокрема й оновлення клітин у матриксі (корінь нігтьового ложа, де утворюються оніхобласти).
Міф 5: якщо не вистачає кальцію, ріст нігтів сповільнюється, і вони стають ламкими
Для нормального росту потрібен не кальцій, а достатня кількість білка. Загалом раціон має бути повноцінним і збалансованим. Якщо, наприклад, різко перейти на дієту без м'яса і риби, то відсутні мікроелементи необхідно заповнити шляхом приймання препаратів, у складі яких містяться потрібні нутрієнти. В іншому разі нігтьові пластини будуть м'якими, сповільниться ріст, може з'явитися проблема ламкості та розшаровування.
Які засоби та процедури допомагають нігтям рости швидше
Ламкі нігті та нігті, що шаруються, - не тільки естетична проблема. У разі неакуратного руху можна пошкодити нігтьову пластину, що призведе до травми.
Щоб поліпшити стан нігтів, можна вдатися до таких б'юті-процедур:
- Ванночки. Необхідно підігріти невелику кількість води, додати в неї столову ложку солі, трохи маслинової олії і капнути 1-2 краплі йоду. Можна як основу брати не підігріту воду, а, наприклад, трав'яний відвар на основі ромашки, календули. Таку б'юті-процедуру необхідно виконувати 2-3 рази на тиждень і результат не змусить на себе чекати. Після ванночки потрібно витерти руки насухо і нанести крем для зволоження шкірних покривів.
- Масаж зони навколо нігтьового ложа. Його можна виконувати щовечора з використанням сироватки або олії для нігтів. Це поліпшить стан нігтьових пластин і шкіри пальців рук.
- Нанесення спеціального зміцнювального лаку. Є спеціальні косметичні засоби, які живлять і зміцнюють нігтьові пластини.
- Парафін. На кутикулу потрібно нанести розтоплений парафін. Така процедура стимулює кровообіг, що благотворно позначається на стані рук.
Можна придбати окремо вітамін А і А в капсулах, змішати в однакових пропорціях і втирати в кутикулу в зоні матриксу. Це сприятиме поліпшенню кровообігу, що допоможе зробити нігтьові пластини міцнішими та прискорить їхній ріст. Щоб результат був помітним, таку б'юті-процедуру необхідно виконувати щодня у вечірній час протягом 1-1,5 місяця.
Вітаміни, які впливають на ріст нігтів
Поліпшити стан нігтів можна шляхом корекції раціону харчування. Включіть у меню продукти, які містять вітаміни А, В, С, Е:
- цитрусові;
- зелень;
- яйця;
- печінку;
- сир;
- йогурти.
Також можна додати в раціон біодобавки, у складі яких містяться необхідні комплекси вітамінів і мінералів. Щоб відростити потрібну довжину, можна вдатися до зміцнення гелем. Таке покриття допоможе уникнути механічних пошкоджень і зробить нігті міцнішими.