За словами президента, перехід на "дистанційку" під час ковіду допоміг дітям адаптуватися до онлайн-освіти, проте повернення до нормального життя та звичного формату навчання буде викликом.
Освіта в школі — це важливий соціальний простір й онлайн-навчання не може його замінити. Про це 24 квітня розповів президент України Володимир Зеленський під час відвідин університету "Житомирська політехніка" із прем'єркою Естонії Каєю Каллас.
Президент нагадав, що онлайн-освіта в Україні почалася з ковідом, і зараз, попри війну, призвело до прогресу в питаннях цифровізації держави. За його словами, цифровізація допомогла освіті за часів пандемії та дозволила адаптуватися до умов війни.
Глава держави зазначив, що онлайн-навчання — це вимушений крок в умовах воєнного стану.
Глава держави зазначив, що онлайн-навчання — це вимушений крок в умовах воєнного стану. Як розповів Зеленський, сам він прихильник того, аби діти ходили до школи та спілкувалися між собою та з вчителями.
Однак, на думку президента, повернутися після війни до нормального життя та очного формату навчання буде непросто.
Нагадаємо, 4 квітня глава Мінцифри Михайло Федоров повідомив, що частковий електронний документообіг в освітній сфері почне працювати вже до кінця навчального року 2023-2024. У міністерстві розраховують, що це зменшить бюрократію та спростить життя і тим, хто працює у сфері освіти, та учням з батьками.