За словами журналістів, 60% респондентів характеризують роботу ТЦК негативно, 19% — позитивно, а 21% опитаних не змогли відповісти.
Процес мобілізації в Україні 50% опитаних для програми "Новий відлік" оцінюють негативно. Опитування проводилося на початку квітня на замовлення АТ "НСТУ". Про це повідомляє "Суспільне".
Зазначається, що 25% опитаних громадян вважають, що мобілізаційний процес іде в правильному напрямку, а 25% утрималися від відповіді.
У матеріалі йдеться, що жінкам складніше дати оцінку мобілізації, ніж чоловікам. Що стосується населених пунктів, то великі міста частіше вважають, що все йде правильним шляхом (30% проти 22% у містах до 50 тис. і селах).
Що стосується мобілізації, то, як повідомляється, більша частина респондентів покладає відповідальність за неправильний процес на ТЦК (59%) і Верховну Раду (55%). На другому місці — Верховний головнокомандувач (48%), а на третьому — Кабінет міністрів і військово-лікарська комісія (37%). На останньому місці в списку — громадяни, які ухиляються від мобілізації (ті, що ухиляються, 15%) і ЗМІ (12%).
Згідно з результатами опитування, чоловіки частіше за жінок покладають відповідальність за неправильну мобілізацію на ТЦК (64% проти 53% серед жінок) і ВВК (42% проти 32% відповідно).
Видання пише, що лише 20% чоловіків призовного віку 25-59 років, які поки що не служать, розглядають для себе можливість приєднатися до армії: піти добровольцем, підписати контракт або мобілізуватися. 63% такої можливості не розглядають, а 17% поки що не визначилися.
За словами журналістів, така думка характерна для чоловіків різного віку, регіонів і типів населеного пункту.
Повідомляється, що 60% респондентів характеризують роботу ТЦК негативно, 19% — позитивно, а 21% опитаних не змогли відповісти.